Szukaj

Big Brother: Dwie zakochane pary uczestników postanowiły wziąć ślub! Takich widowiskowych rewelacji nigdy wcześniej nie było!

Big Brother

Big Brother

W programie Big Brother w ostatnim czasie nie brakuje zaskakujących zwrotów akcji. Fani programu osłupieli na widok dwóch spektakularnych ślubów, które zawarli uczestnicy widowiska. Takich cudów nikt się nie spodziewał.

W obecnym tygodniu uczestnicy popularnego show TVN7 Big Brother przenieśli się w czasie do bogatej w tradycje polskiej epoki prasłowiańskiej. Mieszkańcy domu Wielkiego Brata w związku z tym zamieszkali na zewnątrz budynku, gdzie sprawnie gotują sobie tradycyjne potrawy na ogniu, myją się pod prysznicem zrobionym w ogrodzie. Grupa została podzielona na dwa zespoły, które muszą wykonywać zadania powierzone przez swojego wodza, którym został Igor.

Wszyscy pilnie uczą się rzucać kamieniami, oszczepem, aby w chwili wielkiego głodu upolować mamuta. Jedna drużyna trzyma wartę, aby wrogie plemię nie wkroczyło na ich teren. W ciągu rozgrywek doszło do przewrotu, na skutek którego nowym wodzem został Oleh. Uczestnicy zadania wymyślają sobie sami – zgodnie z sugestią Wielkiego Brata. Nikt jednak nie przypuszczał, że kreatywność przyszłych celebrytów jest tak nieprzewidywalna. W programie doszło bowiem do dwóch zaślubin. Całą akcję można było obserwować podczas programu na żywo na Player.pl.

Najpierw Igor oświadczył się Zofii, w którą wciela się Radek. Natychmiast po przyjętych zaręczynach pojawił się pomysł szalonego ślubu oraz wesela, co było doskonałą okazją do otrzymania od Wielkiego Brata alkoholu. Drugą młodą parą została natomiast Madzia i Oleh, który jako poważny wódz plemienia powinien posiadać żonę. Były zatem obrączki oraz przysięga złożona przed zacnym kapłanem Łukaszem. Pojawiły się romantyczne pocałunki nowożeńców oraz piękne wesele przy ognisku. Zabawą ślubną szczególnie przejął się Oleh, który od dawna marzył o wycałowaniu Madzi od czubka głowy do stóp.

Niestety Madzia na tak śmiałe zamiary małżonka zareagowała bardzo energicznie, ukrywając swoją śliczną twarz w kocu. Panna młoda odmówiła amorów tłumacząc się, że jest brudna, tłusta na twarzy i z dwudniowym makijażem. Zakochany w niej Oleh nie widział jednak w tym żadnego problemu, mówiąc, że kocha Madzię nawet gdy jest brudna i bez makijażu. Szczegółowe relacje z domu Wielkiego Brata znajdziecie na portalu awpress.pl.

Jakie to romantyczne!

Zobacz: Big Brother: Już wiemy, kto odpadł w tym tygodniu! Znamy też kolejnych nominowanych!

Zobacz: Tyle płacą w “Big Brotherze”! Kasia wyszła z programu i wyjawiła, ile zarobiła!

Zobacz: Big Brother. Wielki Brat prawie wszystkich uczestników nominował do opuszczenia programu. Internauci doszukują się drugiego dna


Dwa śluby w Big Brother

Dwa śluby w Big Brother

Magdalena Wójcik – Big Brother 2019

Magdalena Wójcik – Big Brother 2019

Oleh Riashentsev – Big Brother 2019

Oleh Riashentsev – Big Brother 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×