Dom „Big Brothera” to willa znana z trzech innych hitów! Na potrzeby programu przeszła bardzo luksusową zmianę!

Dom Big Brother zdjecia

Dom Big Brother zdjecia

Jak wygląda dom Big Brothera?

17 marca na ekrany telewizorów powróci Big Brother. Wiadomo już, gdzie zamieszkają uczestnicy. To dobrze znane miejsce, które pokochali widzowie TVN. 

Już 17 marca uczestnicy programu Big Brotherktórzy z powodzeniem przeszli etap castingów, zamieszkają w domu Wielkiego Brata. Chociaż początkowo miejsce było utrzymywane w tajemnicy, teraz wiadomo już, że jest to budynek, który doskonale znają czujni widzowie TVN-u i platformy Netflix.

W przeciwieństwie do poprzednich edycji reality-show nadawanego 18 lat temu, nie jest to dom w Sękocinie. Producenci wybrali budynek w podwarszawskiej wsi Gołków. Chociaż nazwa może brzmieć obco, willa jest dobrze znana telewidzom. To właśnie tam nagrywano 7. edycję Top Model. Teraz zamieszkają tam podopieczni Wielkiego Brata.

Nie da się ukryć, że miejsce to jest niezwykle luksusowe. Nie tylko ma kilkaset metrów kwadratowych, ale także jest wyposażone w wiele luksusowych udogodnień. Do dyspozycji mieszkańców przeznaczono dwa baseny: jeden na zewnątrz, drugi wewnątrz budynku oraz jacuzzi. W domu znajduje się aż siedem łazienek.

Willa jest otoczona sporym ogrodem. Wygląda więc na to, że chociaż uczestnicy przez najbliższe 90 dni będą odcięci od mediów społecznościowych, raczej nie będą mieli czasu, by narzekać na nudę.

Dojdamy, że Top Model to jednak niejedyna produkcja, którą nagrano w tym miejscu. Dom przez pewien czas był planem zdjęciowym serialu Pułapka i 1983 Netflixa.

Ile jest kamer w domu Big Brothera?

Podczas całego pobytu każdy ruch uczestników będzie obserwowany przez kamery. W domu zainstalowano aż 66 nowoczesnych kamer, które będą automatycznie sterowane. Jak przeczytać możemy na stronie programu, nie będą się one rzucać w oczy:

Kamery zostały wkomponowane w wystrój wnętrza, dzięki czemu w środku będzie bardziej naturalnie, a uczestnicy będą czuli się bardziej komfortowo. Jednocześnie da to telewidzom możliwość podglądania mieszkańców Domu Wielkiego Brata z różnych, niedostępnych dla standardowych rozmiarów kamery perspektyw – informują twórcy.

Zobaczcie wnętrza.

Gwiazdy internetu w „Big Brotherze”! Nie tylko duet FitLovers wprowadził się do Domu Wielkiego Brata!

TVN to już nie ta sama stacja! Anna Kalczyńska ujawnia: „Koniec z grzeczną telewizją”. Szykuje się rewolucja! [WIDEO]

Big Brother” jeszcze się nie zaczął, a ona już robi karierę! Oto najpiękniejsza uczestniczka nowej edycji reality-show!


Big Brother - gdzie zamieszkają uczestnicy?

Big Brother - gdzie zamieszkają uczestnicy?

Big Brother - gdzie zamieszkają uczestnicy?

Big Brother - gdzie zamieszkają uczestnicy?

Big Brother - gdzie zamieszkają uczestnicy?

Big Brother - gdzie zamieszkają uczestnicy?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×