Szukaj

Czy nowy „Big Brother” powtórzy sukces sprzed lat i będzie telewizyjnym hitem? Znane są wyniki oglądalności

Big Brother obsada

Big Brother obsada

Big Brother 2019 z rekordową oglądalnością

Big Brother wystartował w niedzielę i już stał się hitem. Program osiągnął rekord oglądalności. Ile osób oglądało pierwszy odcinek? 

Na powrót tego reality-show wiele osób czekało z niecierpliwością. Po siedemnastu latach przerwy, na ekranach ponownie zagościł Big Brother, kultowy program, który przed laty przyciągał tysiące widzów z całej Polski. O jego wyjątkowości może świadczyć fakt, że uczestnicy, zwłaszcza pierwszej edycji, nadal cieszą się sympatią widzów.

Okazuje się, że najnowsza edycja jest na dobrej drodze, by powtórzyć sukces sprzed lat. W niedzielę z nowymi uczestnikami, zmienionym domem, a także kobiecym Wielkim Bratem, twórcy wywołali niemałe zamieszanie wśród telewidzów.

Debiutujący odcinek można uznać za sukces. Średnia widownia programu  wyniosła 2,23 mln osób. Jak podają Wirtualne Media, stacja w czasie emisji programu była wiceliderem całego rynku i zdecydowanie pierwsza w 16-49.

Przełożyło się to na 13,42 proc. udziału stacji w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 21,21 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 16,83 proc. w grupie 16-59 – wynika z danych Nielsen Audience Measurement, do których dotarł portal Wirtualnemedia.pl

Dodajmy, że to dopiero początek. TVN nie zamierza poprzestać na emisji raz w tygodniu. Wydarzenia z domu Wielkiego Brata będą transmitowane kilka razy dziennie na antenie TVN7. Zmagania uczestników nieprzerwanie można oglądać na Player.pl.

Śledzicie losy uczestników?

Agnieszka Woźniak-Starak wypaliła, który uczestnik „Big Brothera” zrobił na niej piorunujące wrażenie! Padło konkretne nazwisko [WIDEO]


Oleh Riashentsev – Big Brother 2019

Oleh Riashentsev – Big Brother 2019

Natalia Wróbel – Big Brother 2019

Natalia Wróbel – Big Brother 2019

Izabela Mączka – Big Brother

Izabela Mączka – Big Brother

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×