Szukaj

Tragedia w „Big Brotherze”! Przed samym finałem doszło do bolesnego wypadku! Na plan wezwano pogotowie! [WIDEO]

Radosław Palacz wypadek

Radosław Palacz wypadek

Radek Palacz miał poważny wypadek. Uczestnik programu Big Brother musiał skorzystać z pomocy lekarza. Zobacz, co wydarzyło się podczas jednego z ostatnich dni mężczyzny w telewizyjnym show.

Big Brother dobiega końca. Już w najbliższą niedzielę dowiemy się, kto wygra czek na 100 tysięcy złotych. Szansę na główną nagrodę mają MadziaRadekIgorBartek, którzy jeszcze tylko kilka dni spędzą odcięci od świata zewnętrznego. Niewiele brakowało, a jeden z finalistów już wczoraj opuściłby reality-show, zwiększając tym samym szanse swoich rywali na zwycięstwo.

W poniedziałek wieczorem w domu Wielkiego Brata doszło do dość groźnego wypadku. Radosław Palacz przeciął palec nożem podczas wspólnego przygotowania kolacji. Natychmiast zaczął mocno krwawić, bowiem – jak wynikało z jego relacji w pokoju zwierzeń – „nóż oparł się o kość”.

Mężczyzna natychmiast trafił pod opiekę ratownika medycznego. Ten nie mogąc mu pomóc, zdecydował że konieczna będzie wizyta w szpitalu:

Nie mogą mnie tu poskładać – przyznał załamany Radosław, dla którego wyjście z domu wiązałoby się z automatyczną rezygnacją z walki o główną nagrodę.

Ostatecznie to jednak nie Radek udał się do szpitala, a chirurg z całą asystą przyjechał do domu Wielkiego Brata. To on podał mężczyźnie zastrzyk i zszył ranę. Podczas wizyty lekarz miał zakaz jakiejkolwiek rozmowy z uczestnikiem.

Zobacz: Stare zdjęcia Oleha z „Big Brothera” w sieci! Tak wyglądał zanim ostro przypakował

Zobacz: Będzie kolejna edycja „Big Brothera”? Agnieszka Woźniak-Starak oficjalnie komentuje plany stacji [WIDEO]

Zobacz: Oleh o zmianie płci Madzi. Jego słowami żyją dzisiaj wszyscy fani „Big Brothera


Radosław Palacz obecnie

Radosław Palacz obecnie

Radosław Palacz obecnie

Radosław Palacz obecnie

Radosław Palacz obecnie

Radosław Palacz obecnie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×