Szukaj

Tragedia w “Big Brotherze”! Przed samym finałem doszło do bolesnego wypadku! Na plan wezwano pogotowie! [WIDEO]

Radek Palacz miał poważny wypadek. Uczestnik programu Big Brother musiał skorzystać z pomocy lekarza. Zobacz, co wydarzyło się podczas jednego z ostatnich dni mężczyzny w telewizyjnym show.
Radosław Palacz wypadek

Big Brother dobiega końca. Już w najbliższą niedzielę dowiemy się, kto wygra czek na 100 tysięcy złotych. Szansę na główną nagrodę mają MadziaRadekIgorBartek, którzy jeszcze tylko kilka dni spędzą odcięci od świata zewnętrznego. Niewiele brakowało, a jeden z finalistów już wczoraj opuściłby reality-show, zwiększając tym samym szanse swoich rywali na zwycięstwo.

W poniedziałek wieczorem w domu Wielkiego Brata doszło do dość groźnego wypadku. Radosław Palacz przeciął palec nożem podczas wspólnego przygotowania kolacji. Natychmiast zaczął mocno krwawić, bowiem – jak wynikało z jego relacji w pokoju zwierzeń – “nóż oparł się o kość”.

Mężczyzna natychmiast trafił pod opiekę ratownika medycznego. Ten nie mogąc mu pomóc, zdecydował że konieczna będzie wizyta w szpitalu:

Nie mogą mnie tu poskładać – przyznał załamany Radosław, dla którego wyjście z domu wiązałoby się z automatyczną rezygnacją z walki o główną nagrodę.

Ostatecznie to jednak nie Radek udał się do szpitala, a chirurg z całą asystą przyjechał do domu Wielkiego Brata. To on podał mężczyźnie zastrzyk i zszył ranę. Podczas wizyty lekarz miał zakaz jakiejkolwiek rozmowy z uczestnikiem.

Wypadek Radka z Big Brothera dokładnie zarejestrowały kamery:

Zobacz: Stare zdjęcia Oleha z “Big Brothera” w sieci! Tak wyglądał zanim ostro przypakował

Zobacz: Będzie kolejna edycja “Big Brothera”? Agnieszka Woźniak-Starak oficjalnie komentuje plany stacji [WIDEO]

Zobacz: Oleh o zmianie płci Madzi. Jego słowami żyją dzisiaj wszyscy fani “Big Brothera”


Kto powinien wygrać “Big Brother 2019”?

×