Szukaj

Najpopularniejszy uczestnik Big Brothera odchodzi z programu! Widzowie są w szoku

Big Brother rezygnacja

Big Brother rezygnacja

Daniel Barłóg odchodzi z programu „Big Brother”

Daniel Barłóg oficjalnie ogłosił, że odchodzi z Big Brothera. Jeden z najpopularniejszych uczestników nie zmienił swojego zdania w kwestii rezygnacji z programu i pożegnał się z show. Dlaczego to zrobił?

Big Brother to ogromna dawka emocji i niecodziennych doświadczeń dla wszystkich uczestników. Widzowie świetnie się bawią oglądając zabawne, czasem żenujące, czasem bardzo trudne, a czasem wręcz niemożliwe perypetie swoich ulubieńców. Wygląda jednak na to, że nie wszyscy nadają się do życia na świeczniku.  To nie powinno nikogo dziwić, biorąc pod uwagę warunki panujące w domu Wielkiego Brata i „inwigilację” trwającą bez przerwy. Tym razem z ekipy wyłamał się Daniel Barłóg.

Daniel ogłosił chęć pożegnania się z programem już wczoraj i podobno miał poinformować o tym innych uczestników podczas śniadania. 42-latek, ulubieniec widzów, okrzyknięty „najciekawszą osobowością”w domu Wielkiego Brata, potwierdził swoją decyzję 22 marca. Jak wyjawił, w programie się „dusił” i nie czuł się na miejscu. Tęsknił też za ukochaną, która została na ich ranczo. Choć fani do końca wierzyli, że Daniel zmieni zdanie, mężczyzna postanowił twardo trzymać się swojej decyzji.

Internauci i widzowie są bardzo rozczarowani. Zalali social media rozgoryczonymi wpisami i narzekają, że bez Daniela nie będzie już tak interesująco.

Powinien jednak zostać?

Łukasz z “Big Brothera” coraz bliżej coming outu: “Bóg mnie kocha!”. W ostrej dyskusji z Danielem już prawie się wygadał!

Zajrzeliśmy do lodówki w domu “Big Brothera”, a tam… Nieźle się zdziwicie!

Gwiazda dwóch edycji “Big Brothera” ujawniła, ile TVN płacił jej za udział w reality-show! Lata temu zbiła fortunę! A jak jest w nowej edycji?


Daniel Barłóg – Big Brother 2019

Daniel Barłóg – Big Brother 2019

Maciej Borowicz typował kto jest gejem w Big Brotherze

Maciej Borowicz typował kto jest gejem w Big Brotherze

Dyskusja uczestników Big Brothera

Dyskusja uczestników Big Brothera

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×