Szukaj

Big Brother: Kto opuścił program w tym tygodniu? Znamy wyniki głosowania widzów i nominacje mieszkańców

Kasia, Radek, Magda, Madzia czy Bartek? Znamy wyniki głosowania widzów w dziewiątym tygodniu Big Brothera oraz nominacje mieszkańców.
Big Brother kto odpadł?

Big Brother kto odpadł?

Do finału Big Brothera pozostało już coraz mniej czasu. 16 czerwca poznamy zwycięzcę trwającej edycji reality-show. Zanim jednak dowiemy się, kto wygrał 100 tysięcy złotych, musimy przebrnąć przez kilka tygodni eliminacji. W tym tygodniu o dalsze pozostanie w programie walczyło pięć osób – Kasia Olek, Magda Zając, Madzia Wójcik, Radek Palacz i Bartek Boruc. Producenci przez ostatnie siedem dni pokazywali cząstkowe wyniki, które zmieniały się w kalejdoskopie, z publikowanych danych wiemy, że największe szanse na wyprowadzkę z domu Wielkiego Brata mieli Kasia i Radek.

Decyzją widzów to Kasia Olek opuściła Big Brothera. Otrzymała 43% głosów. A jak rozłożyły się pozostałe głosy widzów?

  • Radek Palacz – 40%
  • Magda Zając – 11%
  • Madzia Wójcik – 3%
  • Bartek Boruc – 3%

Kasia jest szóstym uczestnikiem, który odpadł z programu. W poprzednich tygodniach głosowania widzów na mniej lubianego domownika wygrali: Natalia Wróbel, Tomasz Urban, Karolina Wnęk, Klaudia Marchewka, Angelika Głaczkowska. Z reality-show dobrowolnie odeszli: Daniel Barłóg, Marlena Klimczyk, Justyna Żak i Paweł Grigoruk, zaś wyeliminowani za złamani regulaminu zostali: Maciej Borowicz i Jakub Pyśk.

Nominacje w 10 tygodniu Big Brothera, 19 maja

W niedzielnym odcinku poznaliśmy kolejnych nominowanych, są nimi Łukasz (5) i Magda Zając (4). Typy mieszkańców rozłożyły się następująco:

Kto opuści program w tym tygodniu?

Kim jest Kasia Olek?

Kasia ma 23 lata i pochodzi z Warszawy, ma duszę artystyczną – jest wokalistką jazzową i fotografem. Jej największym osiągnięciem do tej pory było reprezentowanie Polski na festiwalu w Azerbejdżanie. W jej życiu ważną rolę odgrywa mama, której Kasia zawdzięcza poczucie własnej wartości i śmiałość do wyrażania opinii – nawet tych kontrowersyjnych. Przyciąga swoją oryginalną urodą. Lubi prowokować poglądami i wchodzić z innymi w dyskusje. Najbardziej drażni ją brak argumentów, chamstwo i plotkowanie. Sama jest honorowa i szczera. W wolnym czasie uprawia aerobik i pilates.

Zobacz: Wyniki w “Big Brotherze” są ustawione?! Fani mają argument nie do podważenia. Ogromna wpadka produkcji

Zobacz: Justyna Żak po wyjściu z “Big Brothera” wylała wszystkie swoje żale! Produkcja nie będzie zadowolona

Zobacz: Rozpalona gwiazda “Big Brothera” pręży się nago na Bali! Na jej czarodziejskie sztuczki warto było czekać aż do maja!


Kasia Olek – Big Brother 2019

Kasia Olek – Big Brother 2019

Radosław Palacz – Big Brother 2019

Radosław Palacz – Big Brother 2019

Magdalena Wójcik – Big Brother 2019

Magdalena Wójcik – Big Brother 2019

Bartek Boruc – Big Brother 2019

Bartek Boruc – Big Brother 2019

Magdalena Zając w Big Brother

Magdalena Zając w Big Brother

×