Szukaj

Big Brother: Kto opuścił program w tym tygodniu? Znamy wyniki głosowania widzów i nominacje mieszkańców

Big Brother kto odpadł?

Big Brother kto odpadł?

Kasia, Radek, Magda, Madzia czy Bartek? Znamy wyniki głosowania widzów w dziewiątym tygodniu Big Brothera oraz nominacje mieszkańców.

Do finału Big Brothera pozostało już coraz mniej czasu. 16 czerwca poznamy zwycięzcę trwającej edycji reality-show. Zanim jednak dowiemy się, kto wygrał 100 tysięcy złotych, musimy przebrnąć przez kilka tygodni eliminacji. W tym tygodniu o dalsze pozostanie w programie walczyło pięć osób – Kasia Olek, Magda Zając, Madzia Wójcik, Radek Palacz i Bartek Boruc. Producenci przez ostatnie siedem dni pokazywali cząstkowe wyniki, które zmieniały się w kalejdoskopie, z publikowanych danych wiemy, że największe szanse na wyprowadzkę z domu Wielkiego Brata mieli Kasia i Radek.

Decyzją widzów to Kasia Olek opuściła Big Brothera. Otrzymała 43% głosów. A jak rozłożyły się pozostałe głosy widzów?

  • Radek Palacz – 40%
  • Magda Zając – 11%
  • Madzia Wójcik – 3%
  • Bartek Boruc – 3%

Kasia jest szóstym uczestnikiem, który odpadł z programu. W poprzednich tygodniach głosowania widzów na mniej lubianego domownika wygrali: Natalia Wróbel, Tomasz Urban, Karolina Wnęk, Klaudia Marchewka, Angelika Głaczkowska. Z reality-show dobrowolnie odeszli: Daniel Barłóg, Marlena Klimczyk, Justyna Żak i Paweł Grigoruk, zaś wyeliminowani za złamani regulaminu zostali: Maciej Borowicz i Jakub Pyśk.

Nominacje w 10 tygodniu Big Brothera, 19 maja

W niedzielnym odcinku poznaliśmy kolejnych nominowanych, są nimi Łukasz (5) i Magda Zając (4). Typy mieszkańców rozłożyły się następująco:

Kto opuści program w tym tygodniu?

Kim jest Kasia Olek?

Kasia ma 23 lata i pochodzi z Warszawy, ma duszę artystyczną – jest wokalistką jazzową i fotografem. Jej największym osiągnięciem do tej pory było reprezentowanie Polski na festiwalu w Azerbejdżanie. W jej życiu ważną rolę odgrywa mama, której Kasia zawdzięcza poczucie własnej wartości i śmiałość do wyrażania opinii – nawet tych kontrowersyjnych. Przyciąga swoją oryginalną urodą. Lubi prowokować poglądami i wchodzić z innymi w dyskusje. Najbardziej drażni ją brak argumentów, chamstwo i plotkowanie. Sama jest honorowa i szczera. W wolnym czasie uprawia aerobik i pilates.

Zobacz: Wyniki w “Big Brotherze” są ustawione?! Fani mają argument nie do podważenia. Ogromna wpadka produkcji

Zobacz: Justyna Żak po wyjściu z “Big Brothera” wylała wszystkie swoje żale! Produkcja nie będzie zadowolona

Zobacz: Rozpalona gwiazda “Big Brothera” pręży się nago na Bali! Na jej czarodziejskie sztuczki warto było czekać aż do maja!


Kasia Olek – Big Brother 2019

Kasia Olek – Big Brother 2019

Radosław Palacz – Big Brother 2019

Radosław Palacz – Big Brother 2019

Magdalena Wójcik – Big Brother 2019

Magdalena Wójcik – Big Brother 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×