Szukaj

Będzie kolejny „coming out” w Big Brotherze? Jednej z uczestniczek zarzucono homoseksualizm!

Big Brother 2019

Big Brother 2019

Big Brother 2019. Klaudia jest lesbijką?

Kolejny coming out w Big Brotherze? Klaudia Marchewka została oskarżona o bycie lesbijką. Uczestnicy i widzowie są pewni, że aspirująca celebrytka jest homoseksualna. Dlaczego?

Big Brotherchoć zdaje się nie powtarzać sukcesów poprzednich edycji, wzbudza ogromne emocje i nie sposób temu zaprzeczyć. Powrót domu Wielkiego Brata i kontrowersyjni uczestnicy, którzy zamieszkali w nim kilka tygodni temu, dostarczają widzom rozrywki każdego dnia. Nie można co prawda mówić o takim szale, jaki panował w przypadku wcześniejszych wydań programu, ale oglądalność jest dobra, a dramaty rozgrywające się na ekranie są szeroko komentowane. Nie obyło się również bez coming outów. Najpierw padło na Łukasza Darłaka, a teraz wszyscy są przekonani, że kolejna będzie… Klaudia Marchewka.

Klaudia, według Internautów, od początku wysyła bardzo sprzeczne sygnały. Mówi się, że wpadł jej w oko Igor, ale jednocześnie zachowuje się w bardzo osobliwy sposób. Na początku wspomniała też, że ma tajemnicę, której nigdy nie ujawni. Bała się, że mogłaby ona wpłynąć na to, jak postrzegają ją widzowie. Prawdziwe zamieszanie powstało, gdy Klaudia odmówiła założenia spódniczki od mundurku. Było to jedno z zadań, które mieli wykonać mieszkańcy domu Wielkiego Brata. Upór Marchewki doprowadził do tego, że uczestnicy stracili kosmetyki i środki czystości, ale Klaudia nie ugięła się nawet w obliczu kary.

Teraz wszyscy są przekonani – łącznie z jej współmieszkańcami – że Marchewka jest w istocie lesbijką i niedługo dokona spektakularnego coming outu

Myślicie, że tak będzie?

Na to czekali fani “Big Brothera”! Karolina Wnęk całuje Macieja Borowicza w łóżku, a on komentuje: “Jest romans!”

Syn Zenka Martyniuka gwiazdą reality-show! “Big Brother” to przy tym bajeczka na dobranoc!

Big Brother: Wynik głosowania bez zaskoczeń, za to nominacje… Tego nikt się nie spodziewał!


Klaudia Marchewka jest lesbijką?

Klaudia Marchewka jest lesbijką?

Karolina Wnęk o swojej rezygancji z Big Brothera opowiedziała w rozmowie z Maciejem, Olegiem i Klaudią (screen: Player.pl)

Karolina Wnęk o swojej rezygancji z Big Brothera opowiedziała w rozmowie z Maciejem, Olegiem i Klaudią (screen: Player.pl)

Klaudia Marchewka z Big Brothera o śmierci swojej matki

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×