Pobiegnij z gwiazdami podczas biegu „Czas Na Wzrok 2019” i pomóż dzieciom z wadami wzroku. Termin rejestracji upływa lada moment!

charytatywny bieg

charytatywny bieg

Charytatywny Bieg Czas Na Wzrok 2019 wystartuje już 12 października. W wydarzeniu, które pokochały gwiazdy, może wziąć udział każdy chętny. Trzeba się jednak pospieszyć. Termin zgłoszeń trwa tylko do końca września. 

Charytatywny Bieg Czas Na Wzrok po raz pierwszy wystartował w minionym roku. Wówczas na starcie pojawiło się ponad 1000 osób, wśród których było aż 50 gwiazd. Uczestnicy nie tylko rywalizowali ze sobą, ale także przyświecał im słuszny cel. Za każdą osobę, która wzięła udział w wydarzeniu, organizator grupa Essilor, przekazała jedną parę okularów dla potrzebujących dzieci.

Zobacz: Charytatywny Bieg Czas Na Wzrok przyciągnął plejadę gwiazd! Jak radzą sobie z problemami ze wzrokiem? [WIDEO]

Charytatywny Bieg Czas Na Wzrok 2019 z udziałem gwiazd

Nic więc dziwnego, że zachęceni sukcesem pierwszej edycji, organizatorzy postanowili zorganizować drugą odsłonę tego  wydarzenia. Wszystko by pomóc tym najbardziej potrzebującym. W tym roku podopiecznym SOS Wiosek Dziecięcych i rodzin zastępczych. Podobnie jak w poprzednim roku, organizator przekaże tyle par okularów korekcyjnych dzieciom, ilu zawodników weźmie udział w Biegu Głównym.

Wystartować może jednak każdy chętny. Wystarczy, że 12 października o godzinie 13:00 stawi się w Warszawie na Plaży Wilanów i przebiegnie dystans 5 kilometrów. Zanim jednak się tam pojawi, musi się zarejestrować na stronie. Trzeba się pospieszyć. Termin mija pod koniec września.

Bieg Czas Na Wzrok 2019 - plakat promujący wydarzenie

Bieg Czas Na Wzrok 2019 – plakat promujący wydarzenie

Swój udział, podobnie jak w ubiegłym roku, zadeklarowało wiele gwiazd – wśród nich między innymi: Anna Dereszowska, Krystyna Czubówna, Marcin Dulnik, Florek Gleba, Ewa Gawryluk, Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, Wojciech Kalarus, Staszek Karpiel-Bułecka, Marta Kuligowska, Beata Sadowska, Karolina Malinowska, Odeta Moro, Maciej Myszkowski, Maciej Orłoś, Ewa Pacuła, Lidia Popiel, Marzena Rogalska, Sergiusz Ryczel, Anna Samusionek, Magda Steczkowska, Lara Gessler, Piotr Czaykowski, Tomasz Wolny, Barbara Kurdej-Szatan i wiele innych.

Zobacz: Tłum gwiazd na charytatywnym Biegu Czas na Wzrok 2018: Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, Danuta Stenka, Artur Żmijewski, Beata Tadla

Beata Sadowska, Karolina Malinowska, Marta Kuligowska - Bieg Czas Na Wzrok 2018

Beata Sadowska, Karolina Malinowska, Marta Kuligowska – Bieg Czas Na Wzrok 2018

Jakie atrakcje czekają na uczestników?

Dodajmy, że bieg to niejedyna atrakcja przewidziana dla uczestników tego wydarzenia.  Tego dnia każdy będzie mógł poddać się bezpłatnemu badaniu przesiewowemu wzroku. Z myślą o rodzicach, organizatorzy zapewnią strefę rekreacji z animacjami dla najmłodszych. Oprócz nich, pojawią się także strefy gastronomiczne oraz strefy chill outu.

Zobacz: Gwiazdy zapraszają na Bieg Czas Na Wzrok 2018! Kasia Cichopek, Anna Dereszowska, Karolina Malinowska, Danuta Stenka, Staszek Karpiel-Bułecka

 


Bieg Czas Na Wzrok 2019 - plakat promujący wydarzenie

Bieg Czas Na Wzrok 2019 - plakat promujący wydarzenie

Bieg Czas Na Wzrok 2019 - zapisy ruszyły

Bieg Czas Na Wzrok 2019 - zapisy ruszyły

Bieg Czas Na Wzrok 2019 - jakie atrakcje przewidziano?

Bieg Czas Na Wzrok 2019 - jakie atrakcje przewidziano?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×