Biedronka zaraz wykosi całą konkurencję. Najpierw wydłużyła godziny, a teraz TO. Klienci zachwyceni

Biedronka

Biedronka

Zakupy w Biedronce przez internet są dziecinnie proste. Jak działa aplikacja Glovo? W jaki sposób można kupić wybrane produkty online? Tłumaczymy.

Biedronka jest siecią sklepów, w której większość Polaków robi zakupy spożywcze. Dyskont w każdym tygodniu przygotowuje dla swoich klientów mnóstwo promocji, dzięki którym można sporo zaoszczędzić. W sklepach można spotkać tłumy, które polują na atrakcyjne oferty. Każda kolejna gazetka sieci kryje dla klientów niejeden cenowy hit. Ze względu na pandemię koronawirusa, we wszystkich Biedronkach w Polsce zostały wprowadzone nowe zasady działalności.

Biedronka otwarta przez całą dobę

Sieć od samego początku wprowadzenia stanu epidemicznego bardzo rygorystycznie stosuje się do obostrzeń dotyczących zakupów. Według najnowszych przepisów, na terenie marketu może znajdować się nie więcej niż 3 osoby przypadające na jedną kasę. Między godzinami 10-12 w sklepach zakupy mogą robić osoby powyżej 65 roku życia. Przy wejściu do każdego z punktów znajdziecie również obowiązkowe dla kupujących rękawiczki jednorazowe oraz dozowniki z płynem do dezynfekcji dłoni.

Ze względu na panującą pandemię sieć wprowadziła również szereg udogodnień w okresie przedświątecznym. W sklepach zostały wydłużone godziny pracy – tak, aby każdy klient zdążył zrobić zakupy na Wielkanoc. Wszystkie dyskonty w dniach od 7 do 10 kwietnia są otwarte przez całą dobę.

Biedronka w czasie pandemii koronawirusa

Biedronka w czasie pandemii koronawirusa

Biedronka: jak zrobić zakupy online?

Biedronka kolejny raz wyciąga do klientów pomocną dłoń, tym razem uruchomiła możliwość zamawiania zakupów przez internet z dostawą do domu. Z takiej opcji mogą skorzystać mieszkańcy dziesięciu polskich miast:

  • Gdynia
  • Gdańsk
  • Sopot
  • Poznań
  • Szczecin
  • Kraków
  • Łódź
  • Warszawa
  • Wrocław
  • Katowice

Z dostawą do domu można zamówić zakupy z listy, którą na swoich klientów przygotował sklep. Znajduje się na niej ok. tysiąca najpopularniejszych produktów. Nasze zamówienie może zostać dostarczone już po godzinie od jego złożenia. Dostawa kosztuje jedynie 9,90 zł. Aby zrobić zakupy online w Biedronce, trzeba pobrać aplikację Glovo. Jeżeli wolicie, możecie także skorzystać z komputera i strony internetowej Glovo.

Aplikacja Glovo – zakupy w Biedronce. Jak pobrać i jak działa?

Aplikacja jest bardzo intuicyjna i w prosty sposób za pomocą ekranów z instrukcjami przeprowadzi Was przez cały proces zakupów. Możecie tam podać swoją lokalizację i zgodzić się również na wysyłanie powiadomień o dostawie. W aplikacji musicie założyć konto za pomocą swojego e-maila lub Facebooka. Później wystarczy wybrać sklep i wrzucać zakupy z listy do wirtualnego koszyka. Na samym końcu trzeba uzupełnić szczegóły dostawy. Konieczne będzie podanie kontaktowego numeru telefonu i metody płatności. Gdy wszystko jest wypełnione, wystarczy tylko potwierdzić nasze zamówienie i czekać na dostawę. Według aplikacji najszybsza z możliwych to dostawa w przedziale 45-55 minut.


Biedronka w czasie pandemii koronawirusa

Biedronka w czasie pandemii koronawirusa

Biedronka w czasie pandemii koronawirusa

Biedronka w czasie pandemii koronawirusa

Zdjęcie pustych półek w sklepach

Zdjęcie pustych półek w sklepach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×