Polacy masowo wykupują produkt Gessler z Biedronki. Za grosze można dostać prawdziwy rarytas. W regularnej sprzedaży nie jest taki tani

Produkt Magdy Gessler robi furorę w Biedronce

Produkt Magdy Gessler robi furorę w Biedronce

Biedronka wprowadziła do oferty produkt od Magdy Gessler. Ile kosztuje po obniżce? To absolutny hit. Dodatkowo zapłacicie za niego niewielkie pieniądze.

Magda Gessler to jedna z największych gwiazd kraju. Restauratorka prowadzi program Kuchenne rewolucje na antenie TVN. Występuje też jako jurorka w show MasterChef. Oba programy mają tysiące fanów, którzy są pod wrażeniem odwagi, charyzmy i oryginalnych tekstów gwiazdy. Dużą popularnością cieszą się również lokale należące do Gessler. Najbardziej znana jest restauracja U Fukiera, która znajduje się w Warszawie. Wielu fanów Magdy jeździ do miasta stołecznego tylko po to, żeby przekonać się o smaku serwowanych w lokalu potraw.

W życiu prywatnym Magda jest partnerką lekarza Waldemara Kozerawskiego i szczęśliwą babcią malutkiej Neny – jedynego dziecka Lary Gessler.

Magda nie może się wręcz nachwalić maluszka i jego rodziców. Często chwali ich we wpisach dodawanych w sieci. W jednym z nich napisała:

To jest największe szczęście, takie bez granic… Takie piękne, pachnące, kochane, jedyne… Lara ta miłość nie ma końca… to bezkresne uczucie… Jesteś najwspanialszą mamą we wszechświecie… Wzruszacie mnie wszyscy troje z Piotrusiem.

Biedronka. Produkt Magdy Gessler sprzedażowym hitem. Ile kosztuje?

Sieć sklepów Biedronka przygotowała nie lada niespodziankę. Od 10 do 22 stycznia w jej ofercie znalazła się szklanka termiczna Renza o pojemności 250 ml marki Magdy Gessler. Koszt takowego produktu to 11,99 zł. Czym się on wyróżnia?

Szklanki z tej serii zostały wykonane ze szkła borokrzemowego, które sprawdza się w zimne dni, kiedy chcemy uniknąć ostygnięcia kawy czy herbaty. Szklanki sygnowane przez Magdę ponadto można wsadzać do mikrofalówki i nie ma ryzyka, że się nimi poparzymy. Nie można ich jednak myć w zmywarce.

Szklanki są dziełem firmy MG Home. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji m.in. akcesoriów niezbędnych w kuchni. Marka jest obecna na rynku od 2012 roku.

Oferta wydaje się dość atrakcyjna. W e-sklepie MG Home dwie szklanki termiczne o objętości 280 mln można kupić za 59,00 zł, co daje prawie 30 zł za sztukę! Przekonało was to do zakupu?


Szklanki Magdy Gessler do kupienia w Biedronce

Magda Gessler

Magda Gessler oddała na licytację suknię. WOŚP 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×