Polacy masowo wykupują produkt Gessler z Biedronki. Za grosze można dostać prawdziwy rarytas. W regularnej sprzedaży nie jest taki tani

Produkt Magdy Gessler robi furorę w Biedronce

Produkt Magdy Gessler robi furorę w Biedronce

Biedronka wprowadziła do oferty produkt od Magdy Gessler. Ile kosztuje po obniżce? To absolutny hit. Dodatkowo zapłacicie za niego niewielkie pieniądze.

Magda Gessler to jedna z największych gwiazd kraju. Restauratorka prowadzi program Kuchenne rewolucje na antenie TVN. Występuje też jako jurorka w show MasterChef. Oba programy mają tysiące fanów, którzy są pod wrażeniem odwagi, charyzmy i oryginalnych tekstów gwiazdy. Dużą popularnością cieszą się również lokale należące do Gessler. Najbardziej znana jest restauracja U Fukiera, która znajduje się w Warszawie. Wielu fanów Magdy jeździ do miasta stołecznego tylko po to, żeby przekonać się o smaku serwowanych w lokalu potraw.

W życiu prywatnym Magda jest partnerką lekarza Waldemara Kozerawskiego i szczęśliwą babcią malutkiej Neny – jedynego dziecka Lary Gessler.

Magda nie może się wręcz nachwalić maluszka i jego rodziców. Często chwali ich we wpisach dodawanych w sieci. W jednym z nich napisała:

To jest największe szczęście, takie bez granic… Takie piękne, pachnące, kochane, jedyne… Lara ta miłość nie ma końca… to bezkresne uczucie… Jesteś najwspanialszą mamą we wszechświecie… Wzruszacie mnie wszyscy troje z Piotrusiem.

Biedronka. Produkt Magdy Gessler sprzedażowym hitem. Ile kosztuje?

Sieć sklepów Biedronka przygotowała nie lada niespodziankę. Od 10 do 22 stycznia w jej ofercie znalazła się szklanka termiczna Renza o pojemności 250 ml marki Magdy Gessler. Koszt takowego produktu to 11,99 zł. Czym się on wyróżnia?

Szklanki z tej serii zostały wykonane ze szkła borokrzemowego, które sprawdza się w zimne dni, kiedy chcemy uniknąć ostygnięcia kawy czy herbaty. Szklanki sygnowane przez Magdę ponadto można wsadzać do mikrofalówki i nie ma ryzyka, że się nimi poparzymy. Nie można ich jednak myć w zmywarce.

Szklanki są dziełem firmy MG Home. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji m.in. akcesoriów niezbędnych w kuchni. Marka jest obecna na rynku od 2012 roku.

Oferta wydaje się dość atrakcyjna. W e-sklepie MG Home dwie szklanki termiczne o objętości 280 mln można kupić za 59,00 zł, co daje prawie 30 zł za sztukę! Przekonało was to do zakupu?


Szklanki Magdy Gessler do kupienia w Biedronce

Szklanki Magdy Gessler do kupienia w Biedronce

Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler oddała na licytację suknię. WOŚP 2022

Magda Gessler oddała na licytację suknię. WOŚP 2022

Komentarze

 • GośćEla pisze:

  Ja też zakupiłam ale w Pepco i zasysają niestety wodę. Okropność!

 • GośćEla pisze:

  No tak. Prawie darmo.

 • Gość pisze:

  Żeby się nie zesrała poracha.

 • Gość Makary pisze:

  Pani Magda jest jedyną osobą w swoim rodzaju.Pani stosuje ten rodzaj terapii kulinarnej i już.Wielu ludzi wydżwignęła z różnych kłopotów i opresji i przyniosła im sławę i lepszą renomę.Restauratorzy liczą się z tym że będzie wulgarnie i ,,chamsko”,bo taka jest uroda tego programu.Ja z przyjemnością oglądam po milionerach w czwartek program,bo i lubię Panią Magdę.U wielu ludzi jest w naszym kraju jest nienawiść i zazdrość.Jak bym był bardzo bogaty,to bym chciał,żeby Pani Magda poprowadziła moją restaurację wegetariańską.Najlepszą na świecie.Rafinacja,Rafinacja( muzyka).

 • Gość pisze:

  To się nazywa dobry biznes. Magda ma znane nazwisko dobre do reklamy i sprzedaży. Robi kasę kiedy i gdzie się da -a jej konto rośnie. Nie zrozumie dlaczego tyle chamskich komentarzy

 • Gość pisze:

  Wielka gwiazda hahaha. Za darmo bym nie chciała jakiegoś kubasa. Nie znoszę tej baby za jej chamstwo.

 • Hgb pisze:

  Obrzydliwa tłusta i guzowata gęba a ludzie to debile

  • Gość pisze:

   A ty jeden mądry…spadaj Chamiec.

  • Gość pisze:

   Po takiej elokwentnej wypowiedzi nic tylko zwątpić w ludzkość

  • Gość Vendetta 1891 pisze:

   Dokładnie.

  • Ghj pisze:

   A ty super piękność, ale chyba koszmarnej nocy. Guzik ciebie obchodzi jej wygląd i ona sama. Jasne k p e,,?

  • Gość pisze:

   Jestem kucharka pracowałam w różnych kuchniach ale były wyjątki że nie nie zjadłabym nic ze względu na brud .czy wy wchodząc do restauracji wiecie jak wygląda kuchnia .pytajcie czy tu zjemy czysto.