Test na COVID-19 do kupienia w Biedronce! Za taką cenę w mgnieniu oka zniknie z półek. Bezkonkurencyjna oferta

Test na COVID-19 w Biedronce

Test na COVID-19 w Biedronce

Biedronka na pewno zaskoczy klientów najnowszą oferta produktową. W następnym tygodniu będzie można liczyć nie tylko na świetne promocje, ale także nabyć w sklepie test na Covid-19. Ile kosztuje test na koronawirusa w Biedronce?

Pandemia koronawirusa cały czas jest śmiertelnym zagrożeniem. Świat już od ponad roku walczy z groźną chorobą, która w zastraszająco szybkim tempie zdominowała życie i podporządkowała sobie rzeczywistość. W większości krajów wprowadzono szereg restrykcyjnych obostrzeń, które znacznie skomplikowały codzienność. Na samym początku zamknięto miejsca użyteczności publicznej oraz szkoły. Pomimo że minął już ponad rok, większość polskich uczniów nadal pozostaje w domach i korzysta z lekcji zdalnych.

Wyjściem z tej trudnej sytuacji miała okazać się szczepionka. Do Polski dotarła ona tuż po świętach Bożego Narodzenia i właśnie wtedy otrzymali ją pierwsi pacjenci. Od tamtej pory sukcesywnie szczepione są kolejne grupy społeczne. W pierwszej kolejności wakcynę przyjęli medycy, wojsko, nauczyciele, a także seniorzy. Teraz dołączają do nich kolejne osoby, które będą chronione.

Biedronka sprzedaje testy na Covid-19. Ile kosztują?

Objawy COVID-19 są bardzo różne i każdy organizm inaczej przechodzi chorobę. Niektórzy nie mają większych objawów, inni wymagają hospitalizacji i wsparcia lekarzy. Wiele osób chciałoby się dowiedzieć, czy przechodziło już koronawirusa i czy pomimo braku jakichkolwiek sygnałów ze strony swojego organizmu mają już nabytą odporność. Takie testy można zrobić w każdym laboratorium, a już za kilka dni także w domowym zaciszu.

Biedronka, która jest najpopularniejszym dyskontem w kraju, od 15 marca będzie miała dostępny w sprzedaży test na koronawirusa. Pozwoli on wykryć, czy osoba, która podda się badaniu, ma wytworzone przeciwciała IgG i IgM, które świadczą o przebyciu choroby.

Do wykonania takiego testu niezbędna jest jedynie niewielka próbka krwi i 10 minut cierpliwości. Po takim czasie otrzymujemy bowiem wynik. O tym, dlaczego sieć zdecydowała się wypuścić ten produkt do swoich sklepów, opowiedział dyrektor handlowy, Piotr Konopko:

Misją Biedronki od początku istnienia jest umożliwianie kupującym dostępu do towarów, które są dla nich ważne i to zawsze w niskich cenach. Dotyczy ona nie tylko produktów spożywczych, ale i takich, które pozwolą na zaspokojenie ważnych potrzeb psychologicznych i zwiększenie bezpieczeństwa. Do nich należy z pewnością test Primacovid. Wprowadzamy go na rynek jako pierwsza sieć handlowa w Polsce, także dlatego, że jako lider rynku jest to część naszej odpowiedzialności społeczne.

Test Primacovid na obecność przeciwciał koronawirusa ma również bardzo konkurencyjną cenę. Klienci będą go mogli nabyć za jedyne 49,99 zł. Podczas gdy w laboratoriach za test wymazowy trzeba zapłacić o kilkadziesiąt złotych więcej.


Test Primacovid w Biedronce

Test Primacovid w Biedronce

Biedronka w czasie pandemii koronawirusa

Biedronka w czasie pandemii koronawirusa

Biedronka w czasie pandemii koronawirusa

Biedronka w czasie pandemii koronawirusa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×