Simon i Bibi z „Hotelu Paradise” wrócili do siebie?! Spędzili razem upojny weekend!

Simon i Bibi

Simon i Bibi z Hotelu Paradise są znowu parą? W sieci pojawiła się relacja z upojnego weekendu, który spędzili razem.

Hotel Paradise 3 przeszedł już do historii, jednak fani formatu jeszcze długo żyli emocjami, które towarzyszyły im podczas finałowego odcinka. Zgodnie z decyzją wszystkich uczestników programu, Krystian FerrettiBasia Pędlowska zostali zwycięzcami.

Krystian jako pierwszy w historii polskiej edycji Hotelu Paradise postanowił rzucić kryształową kulą na ścieżce lojalności. Zamiast miłości wybrał 100 tys. złotych, jednak jak zapewniał przed kamerami, wygraną podzieli na cztery równe części.

Dzięki tym tutaj Simonowi i Bibi, doszliśmy do finału, więc ta kwota powinna zostać podzielona – wyjaśnił.

Już dzisiaj wiadomo, że ich związek nie przetrwał, a decyzję o rozstaniu podjęli także Bibi i Simon, co było nie lada zaskoczeniem dla ich fanów. Ogłosili swoje rozstanie pod koniec czerwca. Chociaż oboje przyznali, że starali się ratować związek, zdecydowali, że lepiej im będzie osobno. Do tej pory jednak nie zdradzili przyczyn swojej decyzji, chociaż już wcześniej mieli spory kryzys. Mężczyzna został przyłapany, jak całuje się z influencerką z Teamu X na jednej z warszawskich imprez. Niestety próba ratowania relacji się nie powiodła i ostatecznie się rozstali. Czy aby na pewno?

Bibi i Simon z Hotelu Paradise są znowu razem?

Simon i Bibi byli jedną z par, której bardzo kibicowali widzowie programu. Od samego początku połączyło ich uczucie, które dojrzewało na oczach fanów. Nawet po tym, jak zgasły kamery i wrócili do rzeczywistości, nadal pielęgnowali relację i starali się stworzyć trwały związek. Kilka dni po finale zakochany mężczyzna opublikował na Instagramie obszerne oświadczenie, w którym wyznał Bogusi miłość.

Publicznie też ogłosił rozstanie, czego nie skonsultował z Bibi i później zmuszony był ją przeprosić. Ich relacja nie wytrzymała zderzenia z codziennością. Oboje jednak deklarowali, że rozstają się w przyjaźni. Fani pary po cichu liczyli, że Bogusia i Simon jednak się dogadają, czyżby mieli rację?

W relacji na Instagramie Simona pojawiło się nagranie z upojnego czasu, jaki spędzają razem. Były tańce, przytulanki i mnóstwo śmiechu. Czy to tylko przyjaźń, czy może jednak kolejna próba bycia razem? Zajrzyjcie do naszej galerii.


Bibi i Simon są znowu razem?

Bibi i Simon są znowu razem?

Bibi i Simon są znowu razem?

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×