Beyonce opublikowała pierwsze od dawna zdjęcia bliźniaków. Ale wyrosły!

Beyonce: bliźnięta

Beyonce: bliźnięta

Beyonce pokazała nowe zdjęcie swojej rodziny. Pozuje z mężem, Jayem-Z oraz trojgiem swoich dzieci. Patrzymy głównie na bliźnięta - ależ one wyrosły!

Beyonce, to gwiazda, która na co dzień może liczyć nie tylko na wsparcie fanów, ale także swojego męża Jaya-Z. Artyści są razem od 2002 roku. Jest też mamą trojga dzieci. Nieczęsto widujemy ich zdjęcia, zwłaszcza młodszych – bliźniąt, Rumi i Sir.

Bliźnięta Beyonce. Jak wyglądają teraz?

Rumi i Sir przyszły na świat 14 czerwca 2017 roku. O ich narodzinach świat dowiedział się dopiero miesiąc później. Rodzice pokazali wtedy ich pierwsze zdjęcie, a potem przez wiele miesięcy była cisza. Do tej pory ich fotografie ukazały się w mediach zaledwie kilka razy. Beyonce i Jay-Z mają także 7-letnią córkę Blue Ivy, która już jest gwiazdą – gdziekolwiek się pojawi, kradnie show.

Teraz widzimy całą rodzinę na zdjęciu z okazji świąt. Zobaczcie, jak bardzo wyrosły bliźniaki. To już 2,5 latki, które na pewno pójdą w ślady starszej siostry. Nie da się ukryć, że cała rodzina wygląda pięknie.

Piosenkarka na Instagramie opublikowała video, w którym wspomina cały 2019 rok. Pokazała najważniejsze gale, wydarzenia, w tym słynną premierę Króla Lwa i płytę-niespodziankę, którą wydała właśnie z tej okazji. Nie brakuje w nim ich starszej córki, jak i młodszych bliźniaków. Gwiazda pokazała ujęcia z ich urodzin, a na koniec podzieliła się rodzinnym zdjęciem zrobionym z okazji świąt. Zobaczcie film.

Zobacz: Blue Ivy przyćmiła Beyonce na premierze „Króla Lwa”! 7-latce kreacji mogą pozazdrościć największe światowe gwiazdy!


Beyonce - dzieci

Beyonce - dzieci

Beyonce - dzieci

Beyonce - dzieci

Beyonce - dzieci

Beyonce - dzieci

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×