Beyonce w ciąży ważyła 100 kilo! Do sieci trafiło nagranie z okresu, gdy zniknęła z mediów

Beyonce

Beyonce po raz pierwszy opowiedziała o swojej drugiej ciąży i związanych z nią komplikacjami. Diwa przyznała również, że gdy nosiła pod sercem bliźnięta, przytyła 100 kilogramów. Do sieci trafiło zaskakujące nagranie. Jak udało jej się wrócić do formy?

Beyonce to jedna z niewielu gwiazd w świeci show-biznesu, która faktycznie zasługuje na miano diwy. Wokalistka ciężko pracowała na swoją popularność, a jej fenomen mimo upływu lat, wciąż nie ma sobie równych. Choć zaczynała jako część Destiny’s Child, żadnej z pozostałych artystek nie udało się odnieść tak miażdżącego sukcesu. Bey zawdzięcza to talentowi i nietuzinkowej urodzie – przez wielu uważana jest za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie. Choć nigdy nie wpisywała się w klasyczny kanon i nie była wiotka jak brzoza, jej legendarne już kształty i niesamowita sylwetka pociągają niemal wszystkich. Krągłości nigdy nie były jej kompleksem, okazuje się jednak, że w trakcie drugiej ciąży gwiazda przekroczyła pełen pułap, którego nie była w stanie znieść.

W dokumencie Homecoming, który 17 kwietnia zadebiutował na Netflixie, a który opowiada o życiu diwy i jej niesamowitym występie podczas Coachelli 2018, Beyonce pozwoliła fanom zajrzeć za kulisy jej prywatnego życia. Robi to niezwykle rzadko – opowiedziała o trudach drugiej ciąży, o cesarskim cięciu, które było niezbędne by ratować życie bliźniąt. Wyjawiła też, że nosząc Rumi i Sira pod sercem, przytyła i pod koniec ciąży ważyła 100 kilogramów.

Były dni, kiedy byłam pewna, że nie będę fizycznie już nigdy taka, jak byłam. Że moja siła i wytrzymałość przepadły. W ostatnich miesiącach ciąży ważyłam 100 kilogramów, a po porodzie moje ciało nie było takie same, tak jak moja głowa. Jedyne, czego chciałam, to być z dziećmi

W filmie fani mogą zobaczyć jak w ciągu 8 miesięcy wokalistka walczyła z samą sobą o powrót do formy i przygotowanie się do koncertu. Udało jej się to, ale sukces okupiła katorżniczym wysiłkiem.

Widzieliście już Homecoming?

Zobacz: Beyoncé wydała nową płytę z 40 piosenkami bez zapowiedzi! Tak się przechodzi do historii!

Zobacz: Eva Longoria swoim seksownym tańcem rozpaliła Internet do czerwoności. Wiła się do hitu Beyonce! [WIDEO]

Zobacz: Prowokacja z Meghan Markle w roli głównej! Beyoncé i Jay-Z koncertowo zakpili z królowej Elżbiety II [WIDEO]


Beyonce i Jay-Z na imprezie

Beyonce i Jay-Z na imprezie

Sesja Beyonce przed Grammy 2019

Sesja Beyonce przed Grammy 2019

Beyonce pokazała suknię ślubną z odnowienia przysięgi małżeńskiej

Beyonce pokazała suknię ślubną z odnowienia przysięgi małżeńskiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×