Szukaj

Polskie gwiazdy robią cuda, aby dotrzeć na koncert Beyonce i Jaya-Z w Warszawie: Małgorzata Rozenek, Alicja Bachleda-Curuś, Sonia Bohosiewicz, Joanna Koroniewska, Agnieszka Dygant

Gwiazdy jadą na koncert Beyonce i Jay-Z

W sobotę wieczorem na warszawskim PGE Stadionie Narodowym, wystąpi niekwestionowana światowa gwiazda pop – Beyonce!  Artystka pierwszy raz pojawi się w Polsce w towarzystwie małżonka Jay-Z. W związku z tym Warszawiacy muszą spodziewać się sporych utrudnień w ruchu.

Około godz. 16 z ruchu wyłączona została cała Saska Kępa. Ograniczono również ruch na ulicach   Józefa Poniatowskiego, Waszyngtona, Międzynarodową, al. Stanów Zjednoczonych oraz na Wale Miedzeszyńskim. Ratusz poinformował także, że

Dopuszczony będzie przejazd wiaduktem ul. Saskiej i ul. Brazylijską do al. Stanów Zjednoczonych

Fani talentu boskiej Beyonce są już wpuszczani  na teren Stadionu od około 16.30. Wszystkie te utrudnienia nie przeszkadzają jednak polskim gwiazdom, które uparcie zmierzają na koncert ukochanej królowej – Beyonce .

Na koncert amerykańskiej gwiazdy pop jadą miedzy innymi: Omena Mensah, Sonia Bohosiewicz, Joanna Koroniewska, Małgorzata Rozenek, Kajetan Góra, Maja Bohosiewicz, Patricia Kazadi, Littlemoonster96, Agnieszka Dygant.

Natasza Urbańska przygotowała prezent dla Beyoncé i Blue Ivy! Stworzyła dla nich niezwykłe kreacje!

Beyoncé w Warszawie: Zamknięte ulice, spore utrudnienia w komunikacji. Garść ważnych informacji

Beyoncé i Jay-Z są już w Polsce! Na lotnisku wyglądali jak milion dolarów!

 


Czy lubisz Beyonce?

×