Wszyscy mówią o trzeciej ciąży Beyoncé! Wielkie poruszenie w światowych mediach!

Beyonce i Jay-Z dziecko

Beyonce i Jay-Z dziecko

Beyoncé jest w trzeciej ciąży?

W tym roku zarówno w polskim, jak i światowym show-biznesie panuje baby boom, a do mediów regularnie docierają informacje na temat tego, która gwiazda urodziła lub w najbliższym czasie będzie spodziewać się dziecka. Czy trend ten dotarł także do Beyoncé? Jak donoszą zagraniczne media, piosenkarka myśli o powiększeniu rodziny.

Przypomnijmy, że para nie tylko wspólnie koncertuje, ale także wychowuje trójkę dzieci. Bey i Jay-Z, kiedy nie są zajęci służbowymi obowiązkami, opiekują się bliźniakami i ich starszą siostrą. Czy do tej gromadki dołączy wkrótce kolejny maluszek? Dziennikarze magazynu Life&Style nie mają wątpliwości.

Z magazynu możemy dowiedzieć się, że od momentu, w którym wokalistka i raper wrócili ze wspólnej międzynarodowej trasy koncertowej, myśl o powiększeniu rodziny stała się dla nich priorytetem. Do tego stopnia, że piosenkarka już może być w ciąży.

Sensacyjne doniesienia uspokaja portal Hollywood Life. Jak możemy przeczytać w jednym z artykułów, choć gwiazdy rzeczywiście myślą o czwartym dziecku, nie chcą się z tym jednak spieszyć:

Na razie nie jest w ciąży. Faktycznie, myślą o tym, mają więcej możliwości od kiedy nie są w trasie, jednak nie spieszą się. Chcą, aby wszystko było zrobione właściwie, na razie mają ustalony harmonogram i znajdą lepszy czas na dziecko – twierdzi osoba z otoczenia Beyoncé.

Nic dziwnego, zwłaszcza że kalendarz pary pęka w szwach. Z pewnością nie brakuje w nim projektów, w których wezmą udział. W przerwach od pracy, para wychowuje bliźniaki, które urodziły się 18 czerwca 2017 roku. To z pewnością także zabiera sporo wolnego czasu.

„Forbes” opublikował ranking najlepiej zarabiających gwiazd! Nie obyło się bez zaskoczeń

Jak gwiazdy świętowały Halloween za granicą? W Polsce nie zobaczycie takich odjechanych kostiumów!

Znany morderca grozi Beyonce i jej rodzinie! Wyciekły szokujące SMS-y od szaleńca!


Beyonce pokazała swoje dzieci na wakacjach

Beyonce pokazała swoje dzieci na wakacjach

Beyonce pokazała swoje dzieci na wakacjach

Beyonce pokazała swoje dzieci na wakacjach

Pierwsze zdjęcia Beyonce z bliźniakami

Pierwsze zdjęcia Beyonce z bliźniakami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×