Wirtualna Polska

Beyonce z rozmachem świętuje urodziny. Jacht za 2 miliony dolarów za tydzień w Chorwacji – to tylko początek

Beyonce z rozmachem świętuje urodziny. Jacht za 2 miliony dolarów za tydzień w Chorwacji – to tylko początek

Beyonce świętuje urodziny

Beyonce skończyła 39 lat i razem z rodziną uczciła je wypadem do Chorwacji. W luksusie celebrowała swój dzień w otoczeniu najbliższych. Na takie imprezy mogą sobie pozwolić tylko największe gwiazdy.

Wirtualna Polska

Beyonce cieszy się sporą popularnością wśród fanów na całym świecie. Przez wielu jest uważana z ikonę, a jej utwory szybko zdobywają listy przebojów. Nie tylko zachwyca głosem i interpretacją, ale także charakteryzuje się powalająca urodą i nieziemskim ciałem. Aż trudno uwierzyć, że gwiazda 4 września skończyła 39 lat. Jak celebrowała swój dzień?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Jak Beyonce spędziła urodziny?

Beyonce stylowo świętowała swoje 39. urodziny. Piosenkarka wraz z mężem JAY-Z i ich trójką dzieci – 8 -letnią Blue Ivy i bliźniakami Rumi i Sir (3 lata) – udali się do Chorwacji, aby uczcić dzień gwiazdy.

Na zdjęciach uzyskanych przez TMZ we wtorek, rodzinę widać na pokładzie luksusowego statku. Bey nosiła niebiesko-biały wzorzysty top, słomkowy kapelusz, złote kolczyki i okulary przeciwsłoneczne. Według publikacji rodzina cieszyła się czasem spędzonym na 107-metrowym superjachcie Lana niedaleko Cavtatu w Chorwacji.

Megajacht, który kosztuje około 2 miliony dolarów tygodniowo, jest dłuższy niż boisko do piłki nożnej i może pomieścić do 12 gości (nie licząc 34-osobowej załogi), ma osiem kabin z łazienką, siedem pokoi dla VIP-ów i apartament główny. Posiada również basen na pokładzie, teatr i spa.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Piosenkarka nie opublikowała jeszcze zdjęć ze swoich urodzinowych uroczystości. Jednak opublikowała swoją fotografię z dzieciństwa i wiadomość urodzinową dla swoich fanów.

 Jest sezon Panny – głosi wiadomość – Chcę wszystkim podziękować za urodzinową miłość i piękne życzenia urodzinowe!

Beyoncé, która 4 września stała się starsza o rok, otrzymała urodzinowe pozdrowienia od swoich przyjaciółek z grupy Destiny’s Child, Kelly Rowland i Michelle Williams. Jej mama, Tina Knowles Lawson, również słała miłość, zamieszczając filmik, w którym mała Beyoncé śpiewa i pisząc ciepłe słowa:

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Wszystkiego najlepszego dla mojej wiecznie młodej dziewczynki od Twojego największego fana od urodzenia. Przyniosłaś mi tyle radości, miłości i pewności. […] Jestem taka szczęśliwa, że mam Cię w swoim życiu. Jesteś przewodnikiem i wojownikiem, który idzie naprzód, nawet jeśli inni ludzie Cię nie rozumieją.

View this post on Instagram

Lauren sent this to me this morning and it made me smile !!! Happy Birthday to my forever little girl ( in my head) from your biggest fan since your birth!! You have brought me soo much joy and have poured into me so much love and confidence . ( yes confidence ,at my lowest points you Solange , Kelly. And Angie booted me up and helped me remember my power) !! I am so lucky to have you in my life. Keep being a light to so many and a warrior that keeps it moving forward even when some people don’t get you , some get it now , and some oh well !!! it takes them a lot longer but maybe they’ll get it next year. Some are slower than others! ? Happy Birthday Baby !!!❤️❤️❤️❤️

A post shared by Tina Knowles (@mstinalawson) on

Wirtualna Polska

Dodatkowo kilka dni przed swoimi urodzinami, piosenkarka przekazała dodatkowy 1 milion dolarów na pomoc małym firmom należącym do Afroamerykanów. Wiadomość została udostępniona na jej stronie internetowej, a ona zrobiła sama sobie piękny prezent. Tak jak ona urodziny mogą świętować tylko największe gwiazdy.


Beyonce skończyła 39 lat

Beyonce skończyła 39 lat

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Jacht Beyonce

Jacht Beyonce

Jacht Beyonce

Jacht Beyonce

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×