Szukaj

Beyonce rzadko pokazuje swoje urocze bliźniaki. Teraz pochwaliła się słodkim nagraniem. Co za cukiereczki! [WIDEO]

Beyonce pokazała bliźnięta na filmie podsumowującym 2018 rok

Beyonce opublikowała film podsumowujący miniony rok. Na filmie możemy zobaczyć jej słodkie bliźnięta. Jak wyglądają Rumi i Sir Carter? Internauci są zachwyceni nagraniem!

Beyonce rzadko pokazuje zdjęcia swoich dzieci. Diwa i Jay-Z bardzo pilnują by Rumi i Sir Carter nie pojawiali się zbyt często w social mediach. Tym razem zrobiła wyjątek i postanowiła pokazać urocze ujęcie swoich dzieci na specjalnym filmie. Na Instagramie gwiazdy pojawiło się wideo, pokrótce podsumowujące rok 2018. Koncerty, odnowienie przysięgi małżeńskiej, spotkania z fanami, urocze momenty z mężem oraz dzieci!

Jeśli obejrzycie nagranie dostatecznie uważnie, zauważycie na nim nie tylko Blue Ivy, która towarzyszyła rodzicom w wielu oficjalnych wydarzeniach w ciągu minionych 12 miesięcy, ale również kilka ujęć Rumi i jej brata. Jedno z najbardziej wyraźnych i najbardziej uroczych pochodzi z ceremonii odnowienia przysięgi małżeńskiej. Na klipie widać jak Rumi chichocze w ramionach rodziców, a jej brat wpatruje się kamerę, podczas gdy rodzice wymieniają swoje przysięgi małżeńskie w tle.

Ceremonia miała miejsce w czerwcu, ale nie potwierdzono informacji o tym, że się odbyła, aż do 36 urodzin gwiazdy we wrześniu.

Mam 36 lat i jestem mamą trójki dzieci. Karmiłam moje bliźnięta piersią, odnowiłam przysięgę małżeńską na 10 rocznicę ślubu. Jestem szczęśliwa – napisała wtedy w social mediach

Przyjrzyjcie się dokładnie, oglądając nagranie! Sama słodycz!

View this post on Instagram

Wishing you a beautiful 2019. ????????????

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Wszyscy mówią o trzeciej ciąży Beyoncé! Wielkie poruszenie w światowych mediach!

Zmysłowa Marcelina Zawadzka wystylizowana jak Beyoncé słodko pozuje przy parkometrze! Jej cała stylizacja to hit sezonu!

Anna Lewandowska w boskich kozakach i berecie wygląda prawie jak Beyonce! Na ulicy można je pomylić!


Czy dzieci gwiazd mają w życiu łatwiej?

×