Beyonce i jej młodsze dzieci. Ale one wyrosły! Rumi i Sir już nie są słodkimi bobasami

Beyonce dzieci

Beyonce dzieci

Beyonce w końcu pokazała swoje młodsze dzieci w filmie dokumentalnym Making the Gift, który przedstawia powstawanie muzyki do filmu Król lew. Do kogo są podobne Rumi i Sir?

Beyonce nie przestaje zadziwiać. Od kilku lat nieprzerwanie wydaje nowe single, płyty i nie myśli by zrobić sobie jakąkolwiek przerwę. W zeszłym roku zakończyła światowa trasę koncertową promującą jej album nagrany z mężem. Jest tez mama trojga dzieci. Nieczęsto widujemy ich zdjęcia, zwłaszcza młodszych – bliźniąt, Rumi i Sir.

Zobacz: Blue Ivy przyćmiła Beyonce na premierze „Króla Lwa”! 7-latce kreacji mogą pozazdrościć największe światowe gwiazdy!

Dzieci przyszły na świat 14 czerwca 2017 roku. O ich narodzinach dowiedzieliśmy się dopiero miesiąc później. Rodzice pokazali wtedy ich pierwsze zdjęcie, a potem przez wiele miesięcy była cisza. Do tej pory ich fotografie ukazały się w mediach zaledwie kilka razy. Teraz widzimy całą rodzinę filmie dokumentalnym. Zobacz, jak wyrosły dzieci.

Zobacz: Beyonce wyszeptała Meghan Markle najpiękniejszy komplement, jaki mogła usłyszeć młoda matka! Wiemy, o czym rozmawiały!

Nowe zdjęcia bliźniąt Beyoncé i Jaya Z

Beyoncé i Jay Z wspólnie wychowuje trójkę dzieci. Najpierw urodziła się Blue Ivy, która dziś ma siedem lat, a w czerwcu 2017 roku na świecie pojawiły się bliźnięta, Rumi i Sir. Rodzice bardzo dbają o to, by zapewnić im jak najwięcej prywatności. Rzadko mamy okazję widywać ich publicznie. Teraz mamy okazję podejrzeć, jak wyrosły dzieciaki, na dokumentalnym filmie.

Gwiazda pokazała swoje młodsze dzieci w filmie dokumentalnym Making the Gift, pokazującym powstawanie muzyki do filmu Król lew. W dokumencie wyemitowanym przez ABC widzimy całą rodzinę, a także samej Beyoncé bawiącej się z dziećmi. W jednym z fragmentów piosenkarka uczy młodszą córkę, Rumi, wydawać odgłosy zwierząt.

Do kogo dzieci są bardziej podobne?

Zobacz: Meghan Markle i Beyonce spijają sobie z dzióbków na premierze „Króla Lwa” w Londynie! Co za miłość!


Beyonce - dzieci

Beyonce - dzieci

Beyonce - dzieci

Beyonce - dzieci

Beyonce - dzieci

Beyonce - dzieci

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×