Beyonce dopięła swego! Skutecznie zniechęciła wszystkich do Kim Kardashian! Nawet sprzątaczki i fryzjerów

Beyonce, Kim Kardashian

Beyonce, Kim Kardashian

Pracownicy Beyonce nie mogą współpracować z Kim Kardashian

Chyba już można ostatecznie pożegnać się z wizją przyjaźni między dwiema najbardziej znanymi parami w show-biznesie. Musi to być wielki cios dla Kim Kardashian, która ze wszystkich sił próbowała zdobyć przyjaźń Beyonce – komplementowała, wysyłała ubrania, stroje dla Blue Ivy, zapraszała do domu… Ani razu Bey nie skorzystała z zaproszenia, prezenty odsyłała, a na komplementy nie reagowała. Tolerowała Kim podczas oficjalnych spotkań – takich jak pokaz Kanye czy rozdanie nagród -, traktując ją z wielkim chłodem i dystansem.

Beyonce nie ukrywa już pogardy do Kim Kardashian! Na ostatnim spotkaniu zachowała się mocno ostentacyjnie!

Teraz jednak wszyscy przestali bawić się w udawanie, maski spadły i podobno pracownicy Bey i Jaya-Z dostali oficjalny komunikat od swoich przełożonych – żadnej współpracy z kimkolwiek kto pracuje, czy pracował kiedykolwiek z Kim i Kanye! Włączając w to kierowców, ochroniarzy, sprzątaczki, fryzjerów, organizatorów koncertów, tancerzy, choreografów, specjalistów od świateł… Nikt, kto ma jakikolwiek kontakt z Kim i Kanye, nie jest mile widziany w otoczeniu Beyonce i jej lubego.

W umowie zapisuje punkty o zakazie kontaktu i współpracy z Kim nawet po wygaśnięciu kontraktu – czytamy w Gossip & The Stars.

Tym razem miedzy parami zapanował taki chłód, że nic nie może tego zmienić, a znajomi czwórki boją się, że wystarczy jedno nieopatrzne słowo ze strony kogokolwiek, żeby rozpętała się prawdziwa wojna. Podobno czara goryczy przelała się w chwili, w której Kim opublikowała zdjęcia psów dzień po tym, jak wyszła na jaw informacja o porodzie Beyonce. Kardashianka post na Instagramie opatrzyła sugestywnym hasztagiem „bliźnięta”.

Kim jest wściekła, żałuje tylu prób zaprzyjaźnienia się z Bey i jest gotowa iść na starcie – donosi Hollywood Life.

A pomyśleć, że to dorośli ludzie…

Kim Kardashian pokazała zdjęcie… bliźniąt! Zrobiła to na złość Beyonce?

Kim Kardashian zazdrości Beyonce ciąży

Kim Kardashian i Beyonce nie lubią się

Beyonce, Kim i North

Kim Kardashian i Beyonce nie są koleżankami


Kim Kardashian zazdrości Beyonce ciąży

Kim Kardashian zazdrości Beyonce ciąży

Beyonce, Kim i North

Beyonce, Kim i North Fot. screen z Instagram

Kim Kardashian wpatrzona w Beyonce na MTV VMA 2016

Kim Kardashian wpatrzona w Beyonce na MTV VMA 2016

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×