Szukaj

Beyoncé wydała nową płytę z 40 piosenkami bez zapowiedzi! Tak się przechodzi do historii!

Beyonce Homecoming płyta

Beyonce Homecoming płyta

Homecoming to nowa płyta Beyoncé, na której znalazły się piosenki wykonane podczas festiwalu Coachella. Koncert z show można obejrzeć na Netflixie, zaś materiał jest już dostępny w serwisach z legalną muzyką. Możesz go posłuchać także u nas.

Beyoncé to bezapelacyjnie jedna z najpopularniejszych artystek na świecie, a przede wszystkim najzdolniejszych. Gwiazda nie dość, że regularnie wydaje nową muzykę, to zawsze śpiewa na żywo doprowadzając fanów do łez, a i taniec podczas występów nie jest jej straszny. Ciężko pracowała na swój sukces i dzielnie walczyła o swoją rodzinę. Razem z mężem sukcesywnie koncertują po świecie, dając niezapomniane show.

Koncert Beyoncé z Coachelli w serwisie Netflix

W zeszłym roku małżeństwo wystąpiło podczas amerykańskiego festiwalu uważanego za jednej z najznakomitszych na świecie – Coachella. Beyoncé dała dwugodzinny koncert, który został nagrany. Wszystko po to, by Ci, którzy wziąć udział w wydarzeniu nie mieli okazji, mogli obejrzeć go w całości. Dokładnie dzisiaj, czyli 17 kwietnia zaplanowana jest premiera filmu na Netflixie zatytułowanego Homecoming:

Homecoming’ przedstawia kulisy słynnego występu Beyoncé w na festiwalu Coachella w 2018 r. Zdjęcia i wywiady nagrane podczas przygotowań do wydarzenia pokażą widzom jak wiele emocji towarzyszy twórcom od narodzin pomysłu do jego realizacji – możemy przeczytać w informacji prasowej Netflixa.

Co więcej, gwiazda zrobiła kolejną niespodziankę fanom. Na platformach streamingowych pojawił się bowiem nowy album artystki, zatytułowany tak samo jak film. Choć dla wielu jest to wielkie zaskoczenie, można było się tego spodziewać. Beyoncé już nie raz wydała muzykę niezapowiedzianie, wystarczy chociażby wrócić pamięcią do 2013 roku i albumu sygnowanego imieniem piosenkarki.

Piosenki z płyty Homecoming Beyoncé

Jej nowe wydawnictwo to nic innego jak utwory w wersji live, które wykonała diwa rok temu na Coachelli. Znajduje się tam 4o piosenek, z czego jedne są krótkie, drugie dłuższe. Niemniej jednak fani już doszukują się głębszego dna. Twierdzą bowiem, że artystka nie osiada na laurach i ciągle pracuje nad nową studyjną płytą, którą być może wyda jeszcze w tym roku.

Homecoming zawiera 40 piosenek i trwa 109 minut.

Materiał z płyty Homecoming: The Live Album dostępny jest m.in. na Spotify:

Okładka cyfrowego wydania nowej płyty Beyoncé:

Zobacz: Beyonce pierwszy raz pokazała swoje słodkie zdjęcie z dzieciństwa! Wyglądała dokładnie jak jej 7-letnia córeczka!

Zobacz: Beyonce i Jay-Z rozwiedli się?! W dokumentach gwiazdy dokonano sensacyjnego odkrycia!

Zobacz: Prowokacja z Meghan Markle w roli głównej! Beyoncé i Jay-Z koncertowo zakpili z królowej Elżbiety II [WIDEO]


Beyonce wydała nowy album Homecoming: The Live Album

Beyonce wydała nowy album Homecoming: The Live Album

Beyonce na festiwalu Coachella 2018

Beyonce na festiwalu Coachella 2018

Beyonce - stadionowa trasa OTR II

Beyonce - stadionowa trasa OTR II

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×