Wirtualna Polska

Matka Beyonce opublikowała filmik z wnukami. Rumi i Sir nieźle wyrosły

Matka Beyonce opublikowała filmik z wnukami. Rumi i Sir nieźle wyrosły

Beyonce: bliźnięta

Dzieci Beyonce są już naprawdę spore. Rumi i Sir pojawiły się na profilu u swojej babci. Na filmie z wakacji możemy zobaczyć, jak bliźnięta podziwiają zachód słońca.

Wirtualna Polska

Beyonce jest gwiazdą, która swoim wokalem szybko podbiła serca słuchaczy na całym świecie. Prywatnie jest żoną muzyka Jaya-Z oraz mamą trójki dzieci, w tym bliźniąt o imionach Rumi i Sir. Piosenkarka ku niezadowoleniu fanów rzadko publikuje zdjęcia swoich pociech, dlatego, gdy już jakieś wycieknie do sieci, budzi ono niemałe zainteresowanie. Tym razem można zobaczyć je na nagraniu, które opublikowała ich babcia – Tina Knowles.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Tina Knowles pokazała zdjęcia dzieci Beyonce

Bliźnięta, Rumi i Sir, urodziły się 14 czerwca 2017 roku. Dopiero miesiąc po przyjściu na świat, dumni rodzice pochwalili się fotografią przedstawiającą urocze niemowlęta. Od tamtego czasu w mediach pojawiło się zaledwie kilka ich wspólnych fotek. Z sukcesem uwagę od nich odwraca starsza córka Beyonce i Jaya-Z – Blue Ivy. 8-latka z powodzeniem kradnie show za każdym razem, gdy tylko pojawia się na salonach.

Wokalistka pokazała dzieci w swoim najnowszym projekcie Black is King. Stworzyła go przy współpracy z popularnymi gwiazdami: Kelly Rowland, Pharrellem Williamsem, Lupitą Nyong’o czy Naomi Campbell. W teledyskach pojawiły się również jej dzieci. Artystka w jednej z wypowiedzi zdradziła, dlaczego stworzyła taki album:

Tym wizualnym albumem chciałam przybliżyć elementy historii czarnoskórych i tradycji afrykańskiej, ale w nowoczesnym wydaniu i z uniwersalnym przesłaniem. Spędziłam wiele czasu poznając i absorbując lekcje poprzednich pokoleń oraz bogatą historię rozmaitych afrykańskich zwyczajów. Zdjęcia powstawały w Nowym Jorku, Los Angeles, RPA, Zachodniej Afryce, Londynie i Belgii .

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Krótko po wydaniu krążka Beyonce wybrała się na wycieczkę łodzią, na której towarzyszyły jej dzieci, Jay Z oraz jej matka Tina. Rodzina wybrała się na rejs po Hamptons, które położone jest nad Oceanem Atlantyckim, we wschodniej części Long Island w stanie Nowy Jork.

Tina, która bardzo wspiera działalność muzyczną córki, postanowiła nagrać film, na którym tańczy do utworu Black Parade. W tle można zobaczyć siedzącą Blue Ivy w towarzystwie młodszego rodzeństwa. Dzieci podziwiają malowniczy zachód słońca i prowadzą ożywione rozmowy. Seniorka rodu opatrzyła nagranie podpisem, który sugeruje, jak bardzo cieszy ją czas spędzony wspólnie z najbliższymi:

Tańczę do Black Parade, tańczę z radości płynącej z posiadania rodziny; wdzięczności i z miłości do Boga, rodziny i żeglowania. Najlepsze uczucie na świecie!

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Wirtualna Polska

Wnuki są dla Tiny powodem do dumy. Zaledwie kilka miesięcy temu opublikowała zdjęcie sprzed roku, na którym Blue jest niemal jej wzrostu. Zdjęcie opatrzyła podpisem:

Moja wnuczka może być mojego wzrostu, gdy zobaczę się z nią ponownie. To było 8 miesięcy temu. Jest tak niesamowicie wysoka, ma niesamowite nogi i tylko 8 lat! Rumi również ma długie nogi!

Nie da się ukryć, że zarówno Blue Ivy, jak i Rumi od czasu, gdy widzieliśmy je po raz ostatni, naprawdę urosły.

Kim jest Tina Knowles?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Tina Knowles jest matką znanych na całym świecie wokalistek: Beyonce oraz Solange. Prywatnie jest amerykańską projektantką mody i stylistką. Na początku swojej kariery zawodowej szyła stroje dla wokalistek Destiny’s Child, jednak z czasem zrezygnowały z jej strojów. Wraz z Beyonce założyła markę House of Dereon. Ubrania łączą styl hip-hopowy z motywami pochodzącymi z lat 40. i 70. Chcą w ten sposób nawiązać do trzech pokoleń kobiet ze swojej rodziny. Modelkami reprezentującymi markę są Beyonce i Solange. Jeden z członów nazwy nawiązuje do zmarłej matki Tiny, Agnez Dereon, która była znaną projektantką mody.


Blue Ivy

Córka Beyonce - Blue Ivy

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Dzieci Beyonce

Dzieci Beyonce

Dzieci Beyonce

Dzieci Beyonce

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×