Szukaj

Viki Gabor w ostatniej chwili wycofała się z Bestsellerów Empiku. Znamy powód rezygnacji

Viki Gabor

Viki Gabor

Viki Gabor miała pojawić się dzisiaj na imprezie Bestsellery Empiku 2019. Niestety musiała odwołać swój występ – ten i wszystkie inne, aż do końca tygodnia. Dlaczego?

4 lutego 2020 r., wieczorem odbędzie się gala Bestsellery Empiku 2019. Viki Gabor miała pojawić się jako jedna z gwiazd oprawy muzycznej wydarzenia. Obok niej, w aranżacjach Miuosha, pojawić się mają, między innymi, Krzysztof Zalewski, Ania Dąbrowska, Kayah, Ten Typ Mes, Beata Kozidrak i Natalia Nykiel. Transmisja imprezy będzie w TVN. Niestety, ale młoda gwiazda się na niej nie pojawi.

Bestsellery Empiku 2019 bez Viki Gabor. Dlaczego?

Viki Gabor o swojej nieobecności na Bestsellerach poinformowała fanów na swoim Instagramie. Tam wyjaśniła powody, jakie nią kierowały. Okazuje się, że młoda wokalistka przeziębiła się i będzie zmuszona opuścić wszystkie wydarzenia aż do końca tygodnia. Nastolatkę dopadła na tyle silna dolegliwość, że musi pozostać w domu i odzyskać siły i głos, zanim znowu pojawi się na scenie. Za niedogodność przeprosiła swoich fanów.

Kochani! Są takie chwile, gdy mimo najszczerszych chęci nie jesteście w stanie sprostać oczekiwaniom… Mnie ten moment właśnie dopadł. Niestety w związku z przeziębieniem jestem zmuszona odwołać mój udział we wszystkich wydarzeniach na najbliższy tydzień. Bardzo przepraszam Wszystkich, którzy liczyli mnie zobaczyć. Jak tylko odzyskam głos i będę lepiej się czuła, od razu wracam do Was. A tymczasem teraz wracam do łóżka.
Dziękuję wszystkim za wsparcie i miłe słowa – napisała na swoim Instagramie.

Pierwszą osobą, która życzyła jej zdrowia była Roxana Węgiel.

Zdrówka! – napisała po prostu.

Na gali Viki miała zaśpiewać razem z Kayah, niestety, będziemy musieli na ich wspólny występ na żywo jeszcze poczekać. Tymczasem fani życzą Gabor szybkiego powrotu do zdrowia.

Zobacz także: Ania Wyszkoni o dzieciach. Córka jest fanką Viki Gabor. A syn? Gwiazda rzadko opowiada o Tobiaszu [WIDEO]


Viki Gabor - nie wystąpi na Bestsellerach Empiku 2019

Viki Gabor - nie wystąpi na Bestsellerach Empiku 2019

Eryk Kulm jr. i Viki Gabor

Eryk Kulm jr. i Viki Gabor

Viki Gabor - piosenka z Kayah

Viki Gabor - piosenka z Kayah

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×