Best Nine 2019: Jak zrobić kolaż najpopularniejszych zdjęć na Instagramie?

9 najpopularniejszych zdjęć 2017 roku

Jak zrobić Best Nine 2019, czyli kolaż z najpopularniejszych zdjęć na Instagramie? Na jaką stronę wejść, żeby automat zliczył najsłynniejsze zdjęcia? Podpowiadamy.

Best nine to nic innego, jak zestawienie najpopularniejszych zdjęć na Instagramie. Ta opcja przypadła do gustu największym gwiazdom, od kilku lat korzystają z niej chociażby Kris Jenner Joanna Krupa. Każdy z nas może wygenerować swoje zestawienie. Specjalna aplikacja pokaże, które nasze posty były najpopularniejsze, zliczy wszystkie polubienia, które uzyskaliśmy w ciągu minionych 12 miesięcy oraz informuje o dokładnej liczbie zdjęć, jaka pojawiła się na naszym profilu od 1 stycznia 2019 roku.

[wp_quiz id=”452″]

Jak zrobić Best Nine 2019 na Instagramie?

Stworzenie best nine jest bardzo proste i darmowe! Co więcej: nie wymaga rejestracji, ani nawet podawania adresu e-mail. Wystarczy wejść tutaj, wpisać pełną nazwę swojego konta i kliknąć CONTINUE. Poczekajcie chwilę i… gotowe!

Strona wygeneruje grafikę, którą możemy podzielić się na Instagramie. Nie zapomnijcie o hasztagu #bestnine2019!

W galerii publikujemy Best Nine 2019 polskich gwiazd. Oto zdjęcia, które ciszyły się największą popularnością w tym roku u Kuby Wojewódzkiego, Michała Szpaka, Anny Lewandowskiej i innych.


Michał Szpak – Best Nine 2019 Instagram

Michał Szpak – Best Nine 2019 Instagram

Anna Lewandowska – Best Nine 2019 Instagram

Anna Lewandowska – Best Nine 2019 Instagram

Kuba Wojewódzki – Best Nine 2019 Instagram

Kuba Wojewódzki – Best Nine 2019 Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×