Szukaj

Best Nine 2019: Jak zrobić kolaż najpopularniejszych zdjęć na Instagramie?

Jak zrobić Best Nine 2019, czyli kolaż z najpopularniejszych zdjęć na Instagramie? Na jaką stronę wejść, żeby automat zliczył najsłynniejsze zdjęcia? Podpowiadamy.

9 najpopularniejszych zdjęć 2017 roku

Best nine to nic innego, jak zestawienie najpopularniejszych zdjęć na Instagramie. Ta opcja przypadła do gustu największym gwiazdom, od kilku lat korzystają z niej chociażby Kris Jenner Joanna Krupa. Każdy z nas może wygenerować swoje zestawienie. Specjalna aplikacja pokaże, które nasze posty były najpopularniejsze, zliczy wszystkie polubienia, które uzyskaliśmy w ciągu minionych 12 miesięcy oraz informuje o dokładnej liczbie zdjęć, jaka pojawiła się na naszym profilu od 1 stycznia 2019 roku.

Jak zrobić Best Nine 2019 na Instagramie?

Stworzenie best nine jest bardzo proste i darmowe! Co więcej: nie wymaga rejestracji, ani nawet podawania adresu e-mail. Wystarczy wejść tutaj, wpisać pełną nazwę swojego konta i kliknąć CONTINUE. Poczekajcie chwilę i… gotowe!

Strona wygeneruje grafikę, którą możemy podzielić się na Instagramie. Nie zapomnijcie o hasztagu #bestnine2019!

W galerii publikujemy Best Nine 2019 polskich gwiazd. Oto zdjęcia, które ciszyły się największą popularnością w tym roku u Kuby Wojewódzkiego, Michała Szpaka, Anny Lewandowskiej i innych.


Michał Szpak – Best Nine 2019 Instagram

Michał Szpak – Best Nine 2019 Instagram

Anna Lewandowska – Best Nine 2019 Instagram

Anna Lewandowska – Best Nine 2019 Instagram

Kuba Wojewódzki – Best Nine 2019 Instagram

Kuba Wojewódzki – Best Nine 2019 Instagram

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×