Sztuczna inteligencja wybrała najlepsze zdjęcia polskich gwiazd na Instagramie! Oto największe hity 2018 roku!

Best nine of instagram 2018

Best nine of instagram 2018

Jak zrobić Best Nine 2018 na Instagramie?

Best Nine of Instagram 2018. Jak zrobić kolaż najpopularniejszych zdjęć z Instagrama? Jakiego narzędzia użyć? Gdzie szukać? Sprawdź najpopularniejsze zdjęcia polskich gwiazd.

Ostatni tydzień grudnia to nie tylko czas rodzinnej atmosfery przy bożonarodzeniowym stole, ale również czas podsumowań, zestawień, wyciągania wniosków z doświadczeń minionego roku i wspominek. Na Facebooku pojawia się wiele automatycznie generowanych filmów z wybranymi momentami z roku, na Twitterze Internauci często publikują swoje noworoczne postanowienia, ale do tej pory najpopularniejszą formą „podsumowań” stały się zestawienia na Instagramie.

Słynnie Best Nine of Instagram 2018 podbiło serca gwiazd, które chętnie dzielą się podobnymi kolażami. Na czym to polega? Przy użyciu specjalnej aplikacji w wersji online lub w przeglądarce generujemy zestawienia 9 najpopularniejszych zdjęć z całego roku. Mowa tu o najczęściej „lajkowanych” i komentowanych postach. Aplikacja wybiera TOP 9 z naszego konta, zlicza wszystkie polubienia, które uzyskaliśmy w ciągu minionych 12 miesięcy oraz informuje o dokładnej liczbie zdjęć, jaka pojawiła się na naszym profilu od 1 stycznia.

Jak zrobić własne Best Nine of Instagram 2018? To banalnie prosta sprawa. Należy wejść na tę stronę i wpisać nazwę swojego konta w pole z napisem Instagram ID. Następnie klikamy zielony przycisk GET i… gotowe.

Strona podliczy wszystkie nasze zdjęcia, poinformuje nas o uzyskanych polubieniach i wygeneruje dobrej jakości grafikę z dziewięcioma najpopularniejszymi postami z ostatniego roku, którą można udostępnić na swoim Instagramie.

Proste, prawda? Spróbujcie sami!

W naszej galerii możecie zaś sprawdzić Best Nine of Instagram 2018 gwiazd – czyli co publikowali w ostatnim roku Anna Lewandowska, Michał Szpak, Karolina Szostak, Anna Wendzikowska, Anna Mucha, Kasia Cichopek, Kuba Wojewódzki, Edyta Górniak, Marcelina Zawadzka i Kinga Rusin.

A poniżej Best Nine 2018 Jastrząb Post.

Gwiazdy chwalą się zdjęciami z Wigilii! Wybraliśmy najpiękniejsze! Jest ich mnóstwo!

Gwiazdy w świątecznym „Dzień Dobry TVN”: Kinga Rusin, Majka Jeżowska, Iza Miko, Antek Smykiewicz

Gwiazdy chwalą się swoimi obłędnymi choinkami w internecie! Marina, Kasia Cichopek, Małgorzata Rozenek… Kto jeszcze? [DUŻO ZDJĘĆ]


Kuba Wojewódzki - Best Nine of Instagram 2018

Kuba Wojewódzki - Best Nine of Instagram 2018

Anna Mucha - Best Nine of Instagram 2018

Anna Mucha - Best Nine of Instagram 2018

Katarzyna Cichopek - Best Nine of Instagram 2018

Katarzyna Cichopek - Best Nine of Instagram 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×