Szukaj

Magda Gessler znowu wygrała internety! Królowa sieci i królowa smaku

Memy z Magdą Gessler

Memy z Magdą Gessler

Memy z Magdą Gessler i Besos

Magda Gessler od prawie 6 lat rządzi polską telewizją. Od tylu bowiem na antenie nieprzerwanie jest emitowany jej program „Kuchenne rewolucje„. Magda nie tylko zmienia w nim oblicze polskiej mapy kulinarnej, ale także smak Polaków. Ostatnio także na nieco innym, choć wciąż kulinarnym polu.

Magda Gessler podjęła współpracę z jedną z firm produkujących wędliny i utworzyła własną markę „Besos”. Jej nazwa pochodzi od słynnego już tekstu, którym restauratorka komunikuje się w internecie ze swoimi fanami. „Besos” (z hiszpańskiego „całusy”) weszło już do języka potocznego i dało nazwę także ciasteczkom w kształcie ust i tortowi, które można kupić w cukierni Magdy Gessler (zobacz: Magda Gessler zdradziła przepis na tort „Besos”).

Jednak prawdziwą furorę prowadząca „Kuchennych rewolucji” zrobiła ostatnio na spotkaniu promującym firmowane jej nazwiskiem wyroby Besos: serdelki, parówki, a przede wszystkim pierwszą ekologiczną białą kiełbasę bez żadnych konserwantów – wszystkie wędliny Magda Gessler osobiście doprawiała. Pojawiła się tam w imponującej białej stylizacji (zobacz szczegóły). Wydarzenie to – a zwłaszcza zdjęcia z niego – stały się inspiracją dla radosnej twórczości w sieci i powstania licznych memów.

Dowodzi to tylko jednego: Magda Gessler jest gwiazdą, która mocno rozbudza wyobraźnię internautów. W końcu jej profil śledzi ponad milion fanów i są oni najbardziej aktywni spośród wszystkich polskich fanów gwiazd obecnych na Facebooku. To potrafi tylko ona – królowa smaku oraz internetów. 🙂

Zobacz także: Magda Gessler zdradziła, jak pozyskała ponad milion fanów na Facebooku. Za co ją kochają?

Magda Gessler na promocji nowej marki wędlin Besos (fot. ONS)

Magda Gessler na promocji nowej marki wędlin Besos (fot. ONS)


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×