Ben Affleck stracił nad sobą panowanie i wdał się w ostrą dyskusję z aktorem na planie. W sieci pojawiło się nagranie

Ben Affleck

Ben Affleck

Ben Affleck tydzień temu wziął ślub z Jennifer Lopez. Tuż przed ceremonią doszło do przykrego incydentu. Aktor nie wytrzymał napięcia na planie filmu. Jest nagranie.

Ben Affleck w miniony weekend poślubił Jennifer Lopez. Historia ich miłości po 20 latach zatoczyła koło. Pierwszy raz zaczęli się ze sobą spotykać w 2002 roku. Po kilku miesiącach znajomości wokalistka dostała od aktora pierścionek zaręczynowy, a we wrześniu następnego roku miał się odbyć ich ślub. Narzeczeni odwołali ceremonię dosłownie na kilka godzin przed jej rozpoczęciem. Niedługo później ogłosili definitywne rozstanie. Przez kolejne lata układali sobie życie u boku innych osób. W zeszłym roku uczucie między nimi wybuchło na nowo.

Jennifer zerwała zaręczyny z Alexem Rodriguezem i zaledwie kilka dni później paparazzi sfotografowali ją już u boku Bena. Oni sami nieco dłużej czekali z tym, aby pochwalić się swoim uczuciem. Gdy to zrobili, ponownie stali się gorącym obiektem dla tabloidów. Tydzień temu w końcu zalegalizowali związek.

Ben Affleck zaatakował aktora na planie

Ben i Jennifer od ostatniej chwili trzymali swój ślub w tajemnicy. Zakochani pobrali się w Las Vegas, gdzie towarzyszyła im jedynie garstka najbliższych osób. Dopiero po ceremonii opublikowali w sieci kilka zdjęć. Teraz udali się w podróż poślubną do Europy. Paparazzi sfotografowali ich razem w Paryżu.

Tuż przed ślubem zakochanych doszło jednak do przykrego incydentu. Ben wdał się w ostrą dyskusję z kolegą z planu. Według OK! Magazine nawarstwiło się w jego życiu sporo spraw, a dodatkowo pojawił się stres związany ze ślubem.

Coś go zjadało od środka. Miał dużo na głowie i wyładowywał się na ludziach wokół siebie. Żongluje również wieloma innymi projektami, dzieleniem opieką nad dziećmi, szukaniem domu i pracą nad zachowaniem trzeźwości, co jest ciągłą walką – twierdzi informator tabloidu.

W sieci krąży na granie, na którym widać jak Affleck wdał się w awanturę z innym aktorem. Ben wyładował swój stres na Chrissie Messinie.

Na planie tym razem Ben pełni rolę reżysera, ale jak widać, nadmiar stresu powoduje, że nie może wytrzymać napięcia związanego z pracą. Do awantury na planie miało dojść na kilka dni przed jego ślubem z J.Lo. Pozostaje mieć nadzieję, że to jedynie chwila słabości z jego strony.


Jennifer Lopez i Ben Affleck ślub

Jennifer Lopez i Ben Affleck ślub

Jennifer Lopez i Ben Affleck ślub

Jennifer Lopez i Ben Affleck ślub

Ben Affleck i Emme dopingują Jennifer Lopez na iHeartRadio Music Awards 2022 | fot. YouTube

Ben Affleck i Emme dopingują Jennifer Lopez na iHeartRadio Music Awards 2022 | fot. YouTube

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×