Szukaj

Ben Affleck żałuje rozwodu z Jennifer Garner. We wzruszających słowach zwrócił się do byłej żony

Ben Affleck i Jennifer Garner

Ben Affleck i Jennifer Garner

Ben Affleck po raz pierwszy publicznie przyznał się, że bardzo żałuje rozwodu z Jennifer Garner. Powiedział też, jak alkoholizm zniszczył mu życie. Przekazał też intymną wiadomość byłej żonie.

Ben Affleck to jeden z największych przystojniaków i łamaczy serc w Hollywood. Związany był z takimi gwiazdami jak Jennifer Lopez czy Gwyneth Paltrow. Jednak w 2005 roku poślubił aktorkę Jennifer Garner, z którą ma troje dzieci – córki Violet i Seraphinę oraz syna Samuela.

Ich relacja nie przetrwała. Affleck i Garner rozwiedli się po dziesięciu latach małżeństwa. Od tego czasu w mediach huczało od spekulacji na ich temat. Wszystko przez to, że para pozostaje w bardzo przyjaznych stosunkach, ze względu dzieci.

Ben Affleck w wywiadzie dla Good Morning America. Co powiedział?

Aktor po raz kolejny wypowiedział się na temat swojego głośno komentowanego rozwodu z byłą żoną Jennifer Garner w wywiadzie dla Diane Sawyer w Good Morning America.

Wyznał, że nie spodziewał się, że jego związek może zakończyć się rozwodem. Bardzo leży mu na sercu to, żeby pozostać w jak najlepszych kontaktach z dziećmi. Na jego szczęście Jennifer nie utrudnia mu spotkań z potomstwem.

Nigdy nie myślałem, że się rozwiodę. Nie chciałem się rozwieść. Naprawdę nie chciałem podzielić rodziny. I to mnie zdenerwowało, ponieważ oznaczało, że nie jestem tym, kim się wydawałem być. I to było dla mnie bardzo bolesne i rozczarowujące. – powiedział podczas wywiadu.

Opowiedział też, jak bardzo przeżył rozwód i jakie spustoszenia w jego życiu spowodowała choroba alkoholowa, i że zdaje sobie sprawę z cierpienia, jakie zadał dzieciom.

Rozwód jest bardzo bolesny, ale alkoholizm jeszcze bardziej. Jeśli jest coś, na co cierpi twoje dziecko, jest to poziom bólu, którego nie da się łatwo ominąć, nie jest łatwo wybaczony, nie jest łatwo zapomniany. I to jest trudne – mówił – Nie unikniesz zadawania bólu swoim dzieciom. Ból jest częścią życia. Pocieszam się tym, że tak po prostu jest.

Po wywiadzie Diane Sawyer przeczytała notatkę, którą Ben napisał specjalnie dla swojej byłej żony Jennifer.

Chcę powiedzieć publicznie i prywatnie: „Dziękuję. Dziękujemy za troskę, troskę i odpowiedzialność. Jesteś wspaniałą mamą i osobą”.

Przypomnijmy, że Jennifer Garner, od dłuższego czasu spotyka się z biznesmenem, Johnem Millerem. Nie unika jednak byłego męża, pozwalając mu na swobodne kontakty z dziećmi. Nie straciła sympatii do aktora i to właśnie ona zawiozła go na jego ostatni odwyk.

Jak widać, aktor po latach wyciągnął wnioski ze swojej przeszłości. Teraz wystarczy utrzymać się w trzeźwości i nie stracić więzi z dziećmi.

Ben Affleck podkreśla, że walczy o siebie przede wszystkim dlatego, że bardzo kocha swoje dzieci i zależy mu, by miały trzeźwego ojca. Z ogromnym wstydem wspomina epizody – gdy do sieci trafiały jego zdjęcia pijanego w sztok.


Ben Affleck i Jennifer Garner

Ben Affleck i Jennifer Garner

Ben Affleck i Jennifer Garner

Ben Affleck i Jennifer Garner

Ben Affleck i Jennifer Garner

Ben Affleck i Jennifer Garner

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×