Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018

Ben Affleck i Jennifer Garner rozwodzą się. Na jaw wychodzą kolejne szokujące faktyDwa dni temu świat show-biznesu obiegła szokująca wiadomość – Ben Affleck i Jennifer Garner, małżeństwo z dziesięcioletnim stażem, rozwodzą się.

Zobacz: To już oficjalne! Ben Affleck i Jennifer Garner rozwodzą się po 10 latach! Jest oświadczenie pary

Z dnia na dzień na jaw wychodzą nowe fakty dotyczące ich pożycia małżeńskiego, rozwodu i tego, co po rozwodzie. Okazuje się, że Ben od czterech miesięcy nie mieszkał z Jennifer i z dziećmi. Wprowadził się do innej posiadłości i żył samotnie. Ponadto para czekała aż ich związek potrwa dziesięć lat, by się rozwieść, aby obyło się bez rozprawy sądowej. Po 10 latach sąd a prori orzeknie alimenty na korzyść Jennifer, choć Ben samowolnie zadeklarował się, że będzie płacić wysokie alimenty byłej żonie oraz dzieciom. Aktor wziął także cała winę za rozpad małżeństwa na siebie.

Ben Affleck i Jennifer Garner w wydanym 30 czerwca wydali oficjalne oświadczenie o rozpadzie ich małżeństwa. Napisali w nim, że rozstają się w przyjaźni i obydwoje wezmę jednakową odpowiedzialność za wychowywanie swoich dzieci. Ben i Jenn poznali na planie filmu „Daredevil”.

Nikt nie przypuszczał, że tak szybko zaczną się kłopoty w raju, choć już pierwsze symptomy rozpadu ich związku pojawiły się na słynnym spacerze w Santa Monica.

Zobacz: Ben Affleck i Jennifer Garner z synkiem na spacerze. Do kogo podobny? [zdjęcia]

Ben Affleck i Jennifer Garner

Ben Affleck i Jennifer Garner

 

 Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×