Szukaj

Lesbijski wątek w serialu „Belle epoque”! Bohaterka Weroniki Rosati rozkocha w sobie… A to niespodzianka!

Belle Epoque drugi odcinek

Belle Epoque drugi odcinek

Co się wydarzy w 2 odcinku Belle Epoque? – streszczenie

Już dziś w telewizji TVN emisja 2 odcinka serialu Belle Epoque. Co tym tym razem czeka bohaterów? Jakie tajemnice skrywają? Nie zabraknie kolejnego, makabrycznego śledztwa. Będziemy też mogli bliżej przyjrzeć się tajemniczej Konstancji.

W lesie w pobliżu jednej z podkrakowskich wsi zostają znalezione zwłoki młodej kobiety. W wizji lokalnej na miejscu oprócz komisarza Jelinka (Olaf Lubaszenko) uczestniczy także Jan (Paweł Małaszyński), który stał się już częścią wydziału policyjnego. Wstępne oględziny wskazują na to, że dziewczyna została zamordowana już kilka miesięcy temu. Edigey-Korycki znajduje przy zwłokach fragment charakterystycznego naszyjnika a jedna z wiejskich kobiet podsuwa mu informację, kim mogła być ofiara. Jan typuje pierwszego podejrzanego, ale komisarz Jelinek ma inny pogląd na sprawę. Szef galicyjskiej policji podejrzewa, że doszło do mordu rytualnego na tle religijnym.

Jan wybiera się z Henrykiem do teatru. Ku swojemu zaskoczeniu spotyka tam Konstancję (Magdalena Cielecka) oraz jej przyjaciółkę Misię (Weronika Rosati). Dawni kochankowie rozmawiają i pomimo pozornej niechęci Morawieckiej wszystko wskazuje na to, że dawne uczucie, które łączyło ją z Janem, nie wygasło. To spotkanie wywołuje duży niepokój u Misi, która jest bardzo niezadowolona z takiego obrotu sprawy.

Edigey-Korycki spędza wolne chwile z prostytutką Milą (Vanessa Aleksandrer). To właśnie ona przekazuje mu zaskakujące informacje na temat jego wielkiej miłości – Misia i Konstancja pozostają w relacji od wielu lat i obie nie stronią od erotycznych ekscesów!

W hotelu, w którym mieszka Jan, pojawia się dziwny mężczyzna, który przekazuje mu niezwykle interesującą wiadomość – być może Edigey-Korycki obwinia się o śmierć kogoś kogo nie zabił… Kim jest tajemniczy nieznajomy? Co wie o śmierci Lucjana?

Zapowiada się naprawdę emocjonujący odcinek, który rzuci całkiem nowe światło na relacje bohaterów. Jak poradzą sobie Magdalena Cielecka i Weronika Rosati w roli lesbijek?

Emisja już dziś o 21:30 w TVN

Zobacz: Gwiazdy na premierze serialu „Belle epoque” w Krakowie: Magdalena Cielecka, Paweł Małaszyński, Agnieszka Woźniak-Starak…

Magdalena Cielecka - Belle Epoque odcinek 2

Magdalena Cielecka – Belle Epoque odcinek 2

Eryk Lubos - Belle Epoque odcinek 2

Eryk Lubos – Belle Epoque odcinek 2


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×