Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Oliwia Bieniuk pokazała imponującą willę i pochwaliła się nową fryzurą! Wygląda jak młoda Anna Przybylska! Porównajcie sami
Oliwia Bieniuk pokazała imponującą willę i pochwaliła się nową fryzurą! Wygląda jak młoda Anna Przybylska! Porównajcie sami

Oliwia Bieniuk pokazała imponującą willę i pochwaliła się nową fryzurą! Wygląda...

Oliwia Bieniuk pokazała imponującą willę i pochwaliła się...

Runęła wielka tajemnica Agaty Dudy! Tajna informacja wyszła prosto z Pałacu Prezydenckiego! Wszystko przez to jedno zdjęcie!
Runęła wielka tajemnica Agaty Dudy! Tajna informacja wyszła prosto z Pałacu Prezydenckiego! Wszystko przez to jedno zdjęcie!

Runęła wielka tajemnica Agaty Dudy! Tajna informacja wyszła prosto z Pałacu...

Runęła wielka tajemnica Agaty Dudy! Tajna informacja wyszła...

Przystojniak z „Rolnik szuka żony” wziął ślub z młodszą o 32 lata pięknością! Zdjęcie państwa młodych jest wręcz urocze!
Przystojniak z „Rolnik szuka żony” wziął ślub z młodszą o 32 lata pięknością! Zdjęcie państwa młodych jest wręcz urocze!

Przystojniak z „Rolnik szuka żony” wziął ślub z młodszą o 32...

Przystojniak z „Rolnik szuka żony” wziął ślub z...

Dziś sobota, 22.09.2018

Co za widok! Bella Hadid i Kendall Jenner wyskoczyły z bikini i pluskają się w oceanie topless! Fani oniemieli z zachwytu
Bella Hadid i Kendall Jenner pływają topless

W Polsce zima wciąż straszy śniegiem, mrozem i brakiem słońca, ale na szczęście nie wszystkie zakątki świata opanowało białe szaleństwo, które nie wie kiedy odejść. Dla tych, który mają fundusze i mogą pozwolić sobie na wakacje, czekają egzotyczne wyspy, ciepła woda w oceanie i biały piasek. Reszta niestety musi obejść się smakiem i doczekać lata w chłodnych warunkach. Nie dotyczy to oczywiście modelek, które w ciągu roku zwiedzają przynajmniej kilkanaście różnych krajów.

Wszystko wskazuje na to, że Bella Hadid i Kendall Jenner z przyjaciółkami (wśród nich między innymi Hailey Baldwin) postanowiły odpocząć od pracy na rajskiej plaży. Choć może się wydawać, że ich życie z instagramowych zdjęć jest idealne, to w mało którym zawodzie w branży rozrywkowej pracuje się tak wiele jak w modelingu – odpoczynek to coś, co zdecydowanie im się przyda. W gronie znajomych, odcięte od paparazzi i wścibskich reporterów, same decydują co przedostanie się do świata. Kendall pochwaliła się zdjęciem pełnego składu, pozującego w boskich bikini i chwalącego się obłędnymi kształtami, ale to Bella „popsuła Internet”.

Na jej profilu pojawiło się zdjęcie wykonane prawdopodobnie przez Baldwin. Dziewczęta, trzymając się za dłonie, wbiegają do oceanu i nie trzeba być detektywem by wydedukować, że bawią się doskonale. Na tyle doskonale, że zgubiły po drodze góry od swoich bikini i kompletnie topless pluskały się w wodzie.

Wśród komentarzy fanów, wypełnionych „ochami” i „achami” nie zabrakło również tych żartobliwie sugerujących, że zdjęcie zostało zrobione ze złej perspektywy.

Trudno im się dziwić. 😉

Tęsknicie za latem?

Kendall Jenner jest lesbijką? Wreszcie skrywana prawda wyszła na jaw! Co na to jej siostry?

Siostra Zayna nie przebiera w słowach. Ostro skomentowała jego rozstanie z Gigi Hadid

Gigi Hadid ustala trendy! Jej nowa obudowa na telefon jest już hitem w sieci. Zachwyca się nią nawet VOGUE! Wiemy ile kosztuje i gdzie ją kupić!Czy Instagram powinien blokować zdjęcia topless?

Komentarzy: 3


Gość | 18 marca 2018, 21:45

Ta Bella wygląda na 40 lat


GośćPati | 18 marca 2018, 20:35

Bella i Kendall ślicznie wyszła szczuplutkie


Gośka | 18 marca 2018, 16:44

Jak nie tęsknimy jak tęsknimy 😛 Ja to już się przygotowuję z odchudzaniem na lato. Trochę się przytyło podczas zimy to trzeba zrzucić. Iqacai, siłownia i do lata na 100 nie będę miała żadnych oporów przed wskoczeniem w bikini 😀


Dodaj komentarz
×