Będzie śledztwo w sprawie śmierci George’a Michaela! Zaangażowano prywatnych detektywów!

George Michael nie żyje

George Michael nie żyje

Śledztwo w sprawie śmierci George’a Michaela

W minione święta Bożego Narodzenia całym światem wstrząsnęła wiadomość o śmierci George’a Michaela. Ciało artysty znalazł jego partner, Fadi Fawaz. Na samym początku przyczyny śmierci upatrywano się w przedawkowaniu narkotyków. Następnie stwierdzono, że powodem była niewydolność serca. Jednak będzie kolejne śledztwo w sprawie.

Policja ponownie przesłuchała partnera piosenkarza, który twierdzi, że w Wigilię nie widział się z Georgem, a noc spędził w samochodzie. Śledczy planują porozmawiać jeszcze z bliskimi i przyjaciółmi piosenkarza. Okazuje się, że badania nie dały jednoznacznych wyników, dlatego też planowane są jeszcze szczegółowe badania toksykologiczne.

Jak donosi Daily Mail na razie policja zaprzecza, że sprawa ma charakter kryminalny, potwierdza równocześnie, że w sprawę zaangażowano detektywów, którzy zażądali zdjęć od agencji paparazzi, by sprawdzić kto mógł wchodzić i wychodzić z domu zmarłego w dniu jego śmierci.

Prawdopodobne jest, że cała sprawa zmieniła swój charakter po kontrowersyjnym wpisie na Twitterze, zamieszczonym przez partnera wokalisty, z którego wynikało, że George Michael chciał popełnić samobójstwo.

Z niecierpliwością więc czekamy na kolejne wieści w sprawie.

Zobacz także:Rodzina George’a Michaela ma dość plotek! Wydano oficjalne oświadczenie

Przyczyna śmierci George'a Michaela

Będzie śledztwo w sprawie śmierci  George’a Michaela

George Michael

George Michael popełnił samobójstwo?


George Michael nie żyje

George Michael nie żyje

Fadi Fawaz i George Michael

Fadi Fawaz i George Michael

Fadi Fawaz i George Michael

Fadi Fawaz i George Michael

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×