Angelina Jolie i Brad Pitt na celowniku Hollywood. Branża dawno nie cieszyła się tak z ich nieszczęścia

Angelina Jolie, Brad Pitt

Angelina Jolie, Brad Pitt

Rozwód Angeliny Jolie i Brada Pitta to niekończąca się historia. Najnowsze doniesienia zwiastują wielki triumf Hollywood.

We wrześniu 2016 r. Angelina Jolie złożyła pozew o rozwód, podając jako powód rozpadu małżeństwa z Bradem Pittem różnice nie do pogodzenia. Od razu było wiadomo, że rozstanie sławnej pary nie będzie łatwe. Media przepowiadały, że sądowa batalia zmieni się w publiczne pranie brudów. Zwłaszcza że Jolie zażądała całkowitej opieki nad sześciorgiem dzieci, na co Pitt się nie zgodził, proponując opiekę 50/50.

Ponad 5 lat po złożeniu pozwu rozwodowego nie udało się im dojść do porozumienia. W dodatku Jolie oskarżyła Pitta o przemoc domową. Teraz już nie tylko media, ale także amerykańscy eksperci od prawa cywilnego są pewni, że na rozwód hollywoodzkiej pary trzeba będzie poczekać jeszcze kilka lat.

Batalia jest dosyć medialna, więc powstał pomysł, żeby zrobić o tym film dokumentalny.

Będzie film o rozwodzie Angeliny Jolie i Brada Pitta?

Discovery Channel zamówił film dokumentalny o skandalicznym rozstaniu Johnny’ego Deppa i Amber Heard – a teraz informatorzy twierdzą, że powstanie podobny program o niekończącej się sadze rozwodowej Brada Pitta i Angeliny Jolie. Podobno prace są w trakcie. O szczegółach informuje In Touch.

Ten projekt został zaplanowany kilka lat temu, ale ich rozwód ciągnie się i trwa. Rozłam Brangeliny również będzie wymagał zespołu badawczego, ponieważ nie ma miejsca na błędy, gdy w grę wchodzą dzieci. Muszą być o wiele bardziej wrażliwi w opowiadaniu historii.

Jeśli chodzi o to, jak Brad i Angelina, mogą się z tym poczuć, informator mówi:

Nikt nie walczy mocniej niż Angelina i jeśli jest szansa, że może to zranić jej dzieci, będzie piekło  i wysokie kary do zapłacenia. To może być jedyna rzecz od lat, w której ona i Brad się zgodzą.

Jak myślicie, rzeczywiście ktoś się odważy nakręcić taki dokument?


Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt

Brad Pitt i Angelina Jolie – Oscary 2014

Brad Pitt i Angelina Jolie – Oscary 2014

Brad Pitt i Angelina Jolie – Oscary 2014

Brad Pitt i Angelina Jolie – Oscary 2014

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×