Szukaj

„TVP łże jak PiS”. Syn Beaty Tadli zaszokował cały Instagram

Beata Tadla z synem na proteście pod siedzibą TVP

Beata Tadla i Jan Kietliński wybrali się na protest pod siedzibę TVP. Spotkanie zorganizowano przeciwko propagandzie nienawiści serwowanej przez publiczną telewizję. Dziennikarka przemawiała na podium, a dumny syn udostępnił wszystko na InstaStory

Jan Kietliński bez wątpienia miał czas, by wyrobić sobie mocne poglądy na temat telewizji – zwłaszcza biorąc pod uwagę zawód jego mamy i przejścia, które miała z Telewizją Polską swojego czasu. Syn Beaty Tadli zszokował Internautów udostępniając zdjęcia z protestu, który odbywał się 16 stycznia pod siedzibą TVP. Slogany były naprawdę mocne, ale prześmiewcze hasła to nic w porównaniu z tym, co zrobiła sama Beata.

Beata była jedną z przemawiających na tym wyjątkowym zgromadzeniu. Dziennikarka mówiła o równości, miłości i walce z hejtem, a gdy zorientowała się, że ludzie z TVP wiszą w oknach z kamerami, postanowiła sobie z nich zażartować:

Jest mi przykro. Ale mimo wszystko, ponieważ nas nagrywają, chciałabym, żebyśmy do nich pomachali proszę państwa. Pomachali i pozdrowili! Pozdrawiamy was! To jest naprawdę bardzo pokojowe spotkanie z twarzami, które są przyjazne i po prostu ładne – śmiała się ze sceny

Tłum zareagował na jej słowa bardzo entuzjastycznie i zgodnie z życzeniem Beaty, zaczął machać ze śmiechem w stronę okien TVP. Trzeba przyznać, że Beata wie jak wpływać na ludzi, a jej wyjątkowe poczucie humoru to zdecydowanie coś, z czego Janek może być dumny.

Myślicie, że Kurski żałuje, że ją wyrzucił?

Beata Tadla dostała własny program! Połączyła siły z prawdziwym gigantem!

To straszne! Beata Tadla znalazła nową miłość, ale straciła swój program. Fani niedowierzają

Beata Tadla wreszcie szczerze opowiedziała o swojej nowej miłości! „Jestem zakochana po uszy”

 


Oglądasz “Wiadomości” TVP?

×