Szukaj

Beata Tadla wróciła do telewizji. Debiut ma już za sobą: „Wystartowałam”

Beata Tadla zachwyciła swoich fanów, kiedy opublikowała post, w którym pochwaliła się, że wróciła do telewizji. Gdzie i kiedy można ją zobaczyć?
Beata Tadla wróciła do pracy w telewizji

Beata Tadla wróciła do pracy w telewizji

Beata Tadla niewątpliwie należy do tych dziennikarek, które można zaliczyć do ulubienic widzów. Panowie cenią ją za urodę i niesamowity urok osobisty, natomiast panie za inteligencję i poczucie humoru. Brakowało jej ostatnio na małym ekranie, ale już wiemy, że wraca. Napisała o tym na swoim Instagramie.

Beata Tadla wraca do telewizji. Gdzie będzie można ją zobaczyć?

Tadla w sobotnie poranki prowadzi audycję w Radiu Zet To właśnie weekend, teraz jednak czas na zmiany. Po zawirowaniach związanych z karierą zawodową gwiazda ponownie zagościła na wizji. Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że dziennikarka otrzymała nową propozycję pracy, a już debiut ma za sobą.

Wystartowałam! Dziękuję za ciepłe przyjęcie całej ekipie @onetrano i za wszystkie dobre słowa, jakie napływają. Okoliczności trudne, krajobraz medialny – jak widzicie – bardzo nam się zmienił… Ale dzięki technologii wciąż możemy łączyć się z gośćmi i być z Odbiorcami. Trzymajmy się zdrowo – napisała.

Jak na profesjonalistkę i dziennikarkę z ogromnym doświadczeniem przystało, poradziła sobie koncertowo. Tego samego zdania są internauci, którzy są zachwyceni jej ponownym pojawieniem się na wizji.

  • Wspaniale i znowu mam ulubioną prowadzącą.
  • Świetnie! – piszą.

Tadla od wielu lat obecna jest przecież w świecie medialnym. Była związana z kilkoma stacjami telewizyjnymi. W TVN prowadziła główne wydanie Faktów, a w TVP natomiast prowadziła główne wydanie Wiadomości.

Zobacz także: Na co Beata Tadla wydała pieniądze z „TZG”? Zamiast spłacić kredyt, sprawiła sobie luksusowy prezent


Beata Tadla wróciła do pracy w telewizji

Beata Tadla wróciła do pracy w telewizji

Beata Tadla w Japonkach

Beata Tadla w Japonkach

Beata Tadla żartuje na wizji

Beata Tadla żartuje na wizji

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×