Beata Tadla wraca do telewizji! Otrzymała propozycję pracy od dużej stacji

Beata Tadla

Beata Tadla

Beata Tadla wraca do telewizji

Zmiany w Telewizji Polskiej dały się we znaki znanym i lubianym dziennikarzom stacji. Odkąd nowym prezesem TVP został Jacek Kurski sporo pracowników zostało zwolnionych i przeniesionych. Niektórzy sami złożyli wypowiedzenie. Lista wszystkich nazwisk tutaj.

Jedną z prezenterek, która zmuszona była pożegnać się z widzami telewizyjnej Jedynki jest Beata Tadla. Była prowadząca Wiadomości została zwolniona w ubiegłym miesiącu. Wszystko wskazuje na to, że dziennikarka długo nie będzie narzekała na brak pracy. Jak podaje Super Express, Beata Tadla otrzymała ciekawą propozycję pracy!

Do wiosny wiąże mnie z TVP kontrakt o zakazie konkurencji. To jest normalne i rutynowe. Dopiero po wiośnie mogę podejmować jakieś kroki w konkurencji. Czy przechodzę? Nic nie mogę powiedzieć.

Czy to oznacza powrót dziennikarki do TVN? Przypomnijmy, że Beata Tadla w latach 2007-2012 w duecie z Piotrem Marciniakiem prowadziła weekendowe wydanie Faktów.

Gwiazda zdradziła także, że zamierza napisać podręcznik. Jego tematyka nie jest jednak jeszcze znana. Wszystko wskazuje na to, że słuch o dziennikarce nie zaginie. Wręcz przeciwnie.

Zobacz: Beata Tadla planuje powrót do telewizji. Jest tylko jeden problem. Dziennikarka ma zakaz…

Beata Tadla

Wiadomości TVP

Beata Tadla

Fotografia: AKPA


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×