Szukaj

Syn Beaty Tadli podjął zaskakującą decyzję! Każda matka byłaby zaniepokojona

Beata Tadla syn

Beata Tadla pozwoli synowi wyprowadzić się z domu?

Beata Tadla ma przed sobą trudne chwile. Dziennikarka będzie musiała pogodzić się ze zmianami w życiu. Jej syn, Jan Kietliński, planuje się wyprowadzić. Co sądzi o tym jego słynna mama?

Beata Tadla nie ma na co narzekać w ostatnich tygodniach. Choć rok 2018 był dla niej piekłem na jawie – głównie dzięki Jarosławowi Kretowi, który najpierw publicznie ją zostawił i upokorzył, a później próbował odzyskać – wygląda na to, że 2019 będzie łaskawszy. Gwiazda znalazła nową miłość i, jak sama wyznała, jest zakochana po uszy. Dostała również własny program, choć chwilę wcześniej straciła pracę w telewizji. Wszystko układało się po jej myśli, ale nie jest tajemnicą, że natura lubi równowagę. W tym przypadku owym “czymś”, co zaburzyło sielankę w życiu dziennikarki jest… wyprowadzka jej syna.

Jan Kietliński od dawna nie jest już małym chłopcem. Syn Beaty zrobił się niesamowicie popularny od czasu jej udziału w Tańcu z Gwiazdami, gdy okazało się, że mały berbeć zamienił się w przystojniaka z głową na karku. Janek niedawno zrozumiał, że rzeczywiście czasy beztroskiego dzieciństwa są już za nim i postanowił… wyprowadzić się od mamy:

Na razie wciąż mieszka z mamą, ale doszedł do wniosku, że jest bardzo dojrzały na swój wiek i czas się wyprowadzić. Zaczął o tym już przebąkiwać przy mamie. Wiedziała, że kiedyś to nastąpi, ale była pewna, że mają przed sobą jeszcze trochę czasu. Nie będzie jednak walczyć. Na szczęście lubi przyjaciół Janka, więc liczy, że syn dobierze sobie zaufanego współlokatora i nie trafi w podejrzane towarzystwo – wyjawia Fakt

Janek w zeszłym tygodniu świętował osiemnaste urodziny i według polskiego prawa jest dorosłym człowiekiem. Dla Beaty będzie dzieckiem do końca życia, więc jego chęć usamodzielnienia się na pewno spędza jej sen z oczu.

Myślicie, że pozwoli mu się wynieść?

Beata Tadla wreszcie szczerze opowiedziała o swojej nowej miłości! „Jestem zakochana po uszy”

To straszne! Beata Tadla znalazła nową miłość, ale straciła swój program. Fani niedowierzają

Beata Tadla z burzą blond loków na głowie! Ale zmieniła się dla nowego partnera!


Czy dzieci gwiazd mają w życiu łatwiej?

×