Beata Tadla pokazała wnętrze mieszkania! Jest jedna rzecz, której dziennikarka sobie nie odmawia

Beata Tadla

Beata Tadla

Beata Tadla pokazała wnętrze mieszkania

Ostatnio o Beacie Tadli mówi się w kontekście jej kariery zawodowej. Odkąd dziennikarka została zwolniona z Telewizji Publicznej media spekulują o tym, czy prezenterka wróci kiedykolwiek na szklany ekran. Kilka dni temu pojawiła się plotka, że gwiazda rozpocznie współpracę z Telewizją TVN, z którą była związana do 2012 roku. Poproszona o komentarz odpowiedziała bardzo tajemniczo:

Do wiosny wiąże mnie z TVP kontrakt o zakazie konkurencji. To jest normalne i rutynowe. Dopiero po wiośnie mogę podejmować jakieś kroki w konkurencji. Czy przechodzę? Nic nie mogę powiedzieć.

Zobacz: Beata Tadla wraca do telewizji? Otrzymała propozycje od duże stacji!

Tymczasem, póki Beata cieszy się nieco większą ilością wolnego czasu może pozwolić sobie na małe przyjemności. Jedną z nich pochwaliła się na swoim Facebooku. Dziennikarka pokazała zdjęcie wnętrza domu, na którym widzimy imponującą kolekcję książek!

50 tomów. Właśnie przyszły w kartonach. Nie nowe, ale wartościowe. Teraz są w mojej szafie! Jeśli ktoś chce, udostępnię. Ale tylko skany:) – napisała Beata Tadla na swoim Facebooku.

To naprawdę robi wrażenie!

Jesteście ciekawi, czy dziennikarka pojawi się na ekranie stacji TVN? Tęsknicie za nią?

Beata Tadla (fot. Facebook)

Beata Tadla (fot. Facebook)

Beata Tadla, Hotel Przyjazny Rodzinom 2015

Beata Tadla, Hotel Przyjazny Rodzinom 2015


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×