Szukaj

Beata Tadla wyciągnęła z szuflady stary identyfikator WOŚP. Internauci myśleli, że to Marta Żmuda Trzebiatowska

Beata Tadla dołączyła do grona gwiazd, które wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Dziennikarka robi to już od wielu lat. Na swoim profilu na Instagramie pokazała identyfikator wolontariusza z 1994 roku! Wygląda na nim jak Marta Żmuda Trzebiatowska.
Beata Tadla i Marta Żmuda Trzebiatowska

Beata Tadla i Marta Żmuda Trzebiatowska

Beata Tadla, to ulubienica wielu widzów. Mężczyźni doceniają jej seksapil i uwodzicielski sposób bycia, a kobiety inteligencję i poczucie humoru. Angażuje się też w ważne społecznie sprawy, od wielu lat wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Żeby zachęcić fanów do dawania datków, na swoim profilu opublikowała identyfikator WOŚP-u z 1994 roku. Jak wygląda?

Beata Tadla jak Marta Żmuda Trzebiatowska

Obie panie słyną z ogromnej urody. Ciemnookie, ciemnowłose. Na zdjęciu, które jest na identyfikatorze z 1994 roku Beata Tadla wygląda zupełnie jak siostra Marty Żmudy Trzebiatowskiej. Podobieństwo jest uderzające! Dla porównania, w naszej galerii znajdziecie zdjęcie aktorki w ciemniejszych włosach. Zobaczcie sami!

Okazuje się, że Bata Tadla od początku wspiera inicjatywę Jurka Owsiaka. Dlatego też zachęca do tego swoich obserwujących. Co napisała?

A w czasach prehistorycznych identyfikatory WOŚP wyglądały tak! (podczas pierwszego finału jeszcze ich nie było, więc SIĘ MA pamiątkę) Nawrzucajmy dziś wolontariuszom ile się da.

Obserwujący Beaty Tadli są zachwyceni postem. Nie tylko deklarują wsparcie dla WOŚP, ale także zachwycają się urodą nastoletniej wtedy dziennikarki.

  • Piękna od zawsze.
  • Pewnie że tak, trzeba wspierać WOŚP. Śliczna Beatka kiedyś, śliczna teraz.
  • Wiecznie młoda.
  • Jaka piękna nastolatka!
  • Cudnie! – piszą.

Takim postem Beata z pewnością zachęciła do większej hojności.

Zobacz: Beata Tadla w swoje 44. urodziny wpadła w ramiona ukochanego! Takiego intymnego zdjęcia nigdy wcześniej nie pokazała!


Beata Tadla - identyfikator WOŚP z 1994 roku

Beata Tadla - identyfikator WOŚP z 1994 roku

Beata Tadla - Gala Influencers

Beata Tadla - Gala Influencers

Beata Tadla - zbiórka na 1 listopada

Beata Tadla - zbiórka na 1 listopada

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×