Beata Tadla pokazała swoje szałowe zdjęcie sprzed 23 lat! Aż ciężko uwierzyć, że tak kiedyś wyglądały Beata Kozidrak i Agnieszka Chylińska

Beata Tadla z Beatą Kozidrak i O.N.A. sprzed 23 lat

Beata Tadla jest jedną z najlepszych dziennikarek informacyjnych w Polsce. Przez wiele lat była związana z TVN-em, następnie przeszła do TVP, gdzie stała się niekwestionowaną gwiazdą głównego wydania Wiadomości. Przypomnijmy, że dziennikarka na skutek „dobrej zmiany”, musiała odejść z Telewizji Publicznej, a jej miejsce i pozycję gwiazdy Wiadomości przejęła Danuta Holecka. Obecnie atrakcyjna Beata jest związana z prezenterem pogody – Jarosławem Kretem, z którym pracuje w telewizji Nova TV.

Tadla nie zapomniała jednak o swoich wiernych fanach, jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, w których regularnie relacjonuje istotne wydarzenia ze swojego życia prywatnego. Ostatnio na jej profilu pojawiły się dwa fenomenalne zdjęcia. Prezenterka postanowiła przypomnieć swoim fanom jak wyglądała 23 lata temu!

Tadla udostępniła swoje stare zdjęcia z czasów, kiedy pracowała jeszcze w Radiu Legnica. To właśnie wtedy zaczęła się jej kariera związana z dziennikarstwem. Na załączonej fotce Tadla pozuje z młodą Beatą Kozidrak:

Uwielbiam grzebać w starych albumach. To zdjęcie z Beatą Kozidrak ma 23 lata. Stare dzieje w Radiu Legnica. I ja też stara… #bajm #kozidrak #staredzieje – podpisała fotkę

Pod zdjęciem czytamy miłe komentarze internautów:

  • Jaka stylóweczka ?, Pani Beatka też w modnym dresie , miałam kiedyś taki ?

  • Stylóweczka pierwsza klasa! ???

  • Nie tak stara pamiętaj my czym starsi tym lepsi jak dobre wino ?

  • Pani Beato, też chce być kiedyś taka stara ??

To nie wszystko. Po chwili pojawiła się kolejna interesująca fotka, tym razem Tadli z zespołem O.N.A., z młodziutką Agnieszką Chylińską:

Odkurzania albumów ciąg dalszy. Tym razem O.N.A. w Radiu Legnica. 23 lata temu… #ona #radio #legnica

Również i ta fotografia wywołała entuzjazm wśród fanów dziennikarki. Nam także fotki przypadły do gustu, szczególnie ta Chylińską!

Mocno się zmieniły polskie gwiazdy?

https://jastrzabpost.pl/newsy/agata-mlynarska-zaplacila-9-tysiecy-za-operacje-zatok_630755.html

Zobacz: Wzruszona Kinga Rusin nie wytrzymała i zalała się łzami! Wszystko przez swoją córkę! [WIDEO]

Zobacz: HOT! Lista uczestników “Tańca z Gwiazdami” wreszcie ujawniona! Modelka, vlogerka, lekarz… Aż trudno w to uwierzyć!


Beata Tadla z Beatą Kozidrak sprzed 23 lat

Beata Tadla z Beatą Kozidrak sprzed 23 lat

Beata Tadla z Agnieszka Chylińską sprzed 23 lat

Beata Tadla z Agnieszka Chylińską sprzed 23 lat

Beata Tadla - Kwesta na Powązkach 2017

Beata Tadla - Kwesta na Powązkach 2017

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×