Szukaj

Beata Tadla wyruszyła w luksusową podróż poślubną. Nowożeńcy wybrali piękne miejsce

Beata Tadla

Beata Tadla

Beata Tadla wyszła za mąż, o czym poinformowała na Instagramie. Dziennikarka i jej ukochany wybierają się w podróż poślubną. Jaki kierunek wybrali?

Beata Tadla do niedawna nie miała szczęścia w miłości. Przez pewien czas spotykała się z Jarosławem Kretem. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu. Dziennikarze rozstali się w 2018 roku, gdy przyszło im rywalizować o Kryształową Kulę w Tańcu z gwiazdami. Potem gwiazda zaczęła spotykać się z biznesmenem, Rafałem. Ta relacja także nie przetrwała.

Sporo zmieniło się w momencie, gdy spotkała na swojej drodze Michała. Na temat mężczyzny wiadomo niewiele, ponieważ trzyma się z daleka od show-biznesu. Tadla bardzo rzadko na temat związku wypowiada się w wywiadach. W jednym z nich ujawniła jednak, że sporo ich łączy:

Mamy te same potrzeby, oczekiwania i wyznajemy te same wartości. Śmiejemy się z tego samego i to samo nas smuci. Łączą nas podobne przejścia i ten sam apetyt na życie – komentowała w Twoim imperium. 

Para w zeszłym roku się zaręczyła, w tym wzięła ślub, o czym Beata Tadla poinformowała na Instagramie. We wtorek 16 lutego pochwaliła się sesją z mężem i zaprezentowała swoją piękną kreację w całej okazałości. Wyglądała ślicznie, niczym gwiazda Hollywood. Jej mąż wybrał elegancki garnitur, w którym prezentował się świetnie.

Tego samego dnia zdjęciami oraz nagraniami z uroczystości w sieci pochwalił się syn dziennikarki, Jan. Nie ukrywa, że jest bardzo dumny i cieszy się szczęściem mamy.

Zobacz: Syn Tadli opublikował nagranie ze ślubu matki. Nie brakowało romantycznych momentów [WIDEO]

Beata Tadla wzięła ślub. Gdzie wybierze się w podróż poślubną?

Jak informuje Plejada, Beata i Michał postanowili wybrać się w podróż poślubną. W środę pojawili się więc na lotnisku. Najbliższe 10 dni spędzą w pięknym miejscu – na słonecznych Malediwach. Dziennikarka zadeklarowała, że chociaż wybiera się na urlop, nie zniknie z sieci. Zamierza relacjonować podróż na Instagramie:

Dziennikarka wyznała, że razem z ukochanym spędzą na archipelagu 10 dni. Zapowiedziała również, że swoją wyprawę będzie dokumentowała na Instagramie – podaje Plejada.

Czekamy więc na zdjęcia i życzymy nowożeńcom przyjemnego wypoczynku!


Beata Tadla ślub

Beata Tadla ślub

Beata Tadla ślub

Beata Tadla ślub

Beata Tadla ślub

Beata Tadla ślub

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Pani Beato im ciszej tym lepiej dla pani.Takie opowiadanie o swoim zyciu na lewo i prawo nie przynosi szczescia nikomu a zwaszcza pani o czym miala pani okazie sie przekonac nie raz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×