Kim jest nowy partner Beaty Tadli? Pochwalił się zdjęciem z dziennikarką i wszystko wyszło na jaw!

Kim jest nowy partner Beaty Tadli? Beata Tadla ma nowego partnera

Kim jest nowy partner Beaty Tadli? Beata Tadla ma nowego partnera

Beata Tadla ma nowego partnera – kim jest?

Beata Tadla ma nowego partnera! Kim jest wybranek, któremu udało się skraść jej serce? Po rozstaniu z Jarosławem Kretem, o którym przez wiele miesięcy mówiło pół Polski, a prasa i media internetowe rozpisywały się bez końca, Beata nareszcie wyszła na prostą. Dziennikarkę łączono w tym okresie z kilkoma nazwiskami, kilka razy sugerowano, że ma romans, ale żadna z tych plotek nie okazała się być prawdziwą. Dopiero niedawno przyłapano ją po raz pierwszy w towarzystwie nowego ukochanego – tym razem nie było mowy o spekulacjach, pomyłce czy nieporozumieniu.

Beata i jej ukochany nie szczędzili sobie publicznie czułości, mimo, że na każdym kroku mogli na nich czyhać paparazzi. Do czego oczywiście ostatecznie doszło. Romantyczne zdjęcia zakochanych zrobiły furorę, a fani prędko zaczęli zastanawiać się kim jest nowy wybranek dziennikarki. Co wiadomo do tej pory?

Partner Beaty – jak twierdzą jego social media – ma na imię Rafał i wszystko wskazuje na to, że prowadzi własną firmę. W tym roku skończył 40 lat, pasjonują go podróże, jedzenie i sport. Przystojny biznesmen Tadli nie jest związany z show-biznesem, co prawdopodobnie bardzo ją cieszy, biorąc pod uwagę ekscesy Jarosława i nachalne zainteresowanie mediów ich życiem w ciągu kilku lat związku.

Rafał pochwalił się na swoim Instagramie pięknym zdjęciem z nową ukochaną. Podpis bardzo wymowny:

Tutaj nawet nie trzeba komentarza.. z @beatatadla#smile#couple#instalove#instamood#night#warsaw#positivevibes#happy#instagood#cute#tbt#instagram#tweegram#foodporn#poland#l4l#f4f#photooftheday#instadaily#followme #

Pasują do siebie? 😉

Beata Tadla jednym zdjęciem oficjalnie potwierdziła, że ma nowego partnera! Tak szczęśliwa dawno nie była!

To musi być miłość! Beata Tadla przyłapana na namiętnościach z nowym partnerem! Nie mogli się od siebie odkleić! [DUŻO ZDJĘĆ]

Gwiazdy kwestują na warszawskich Powązkach: Odeta Moro, Beata Tadla, Adam Zdrójkowski, Krzysztof Ibisz


Nowy partner Beaty Tadli

Nowy partner Beaty Tadli

Nowy partner Beaty Tadli

Nowy partner Beaty Tadli

Kim jest nowy ukochany Beaty Tadli?

Kim jest nowy ukochany Beaty Tadli?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×