Szukaj

Internauci chcą pożreć wzruszoną do łez Beatę Tadlę! Wszystko przez zdjęcie z Robertem Janowskim i odważny komentarz

Beta Tadla, Robert Janowski TVP

Beta Tadla, Robert Janowski TVP

Beata Tadla krytykuje TVP

Beata Tadla to dziennikarka, która jeszcze nie tak dawno była jedną z twarzy Telewizji Publicznej. Po „dobrej zmianie” jako jedna z pierwszych zakończyła współpracę z tą stacją. Okazuje się jednak, że nadal temat jej dawnego miejsca pracy wywołuje emocje, co widać w komentarzach pod najnowszym zdjęciem dziennikarki.

Tadla umieściła fotografię z koncertu Roberta Janowskiego, który po ponad 20 latach pożegnał się z prowadzeniem teleturnieju Jaka to melodia?:

Pierwszy koncert Roberta „na wolności”, co sam podkreślał:) to były piękne emocje, tłum szalał, ja płakałam…

I właśnie ta „wolność” obserwatorom dziennikarki zaczęła przeszkadzać:

Było super, ale po co ta prywata o wolności. Było i nie ma po co o tym mówić, dzielić Polaków – zapytał jeden z komentujących.

Tadla odpowiedziała niemal natychmiast:

 To są ludzkie emocje. I nie Robert dzieli. Proszę o tym pamiętać.

Jeden z internautów zarzucił dziennikarce, że to co wypisuje to „hipokryzja w najczystszej postaci”. Zwłaszcza, że kiedy pracowała w TVP, jego zdaniem w stacji także były wiadomości propagandowe, ale skierowane dla innego obozu rządzącego:

Świadczy o tym chociażby to, gdzie Pani i koledzy z ówczesnego zespołu TVP wylądowali, a tym samym jakie media obecnie reprezentują. TVP była, jest i będzie telewizją rządową. A mówienie publicznie, że teraz jest źle, bo inni przyszli, a jak my byliśmy, to było super, jest jak pisałem na wstępie hipokryzją w najgorszej postaci. Co mi do Pani nie pasuje, jako człowieka.

Kiedy dziennikarka poprosiła o jeden przykład, komentujący zarzucił, że ówczesny kandydat PO na prezydenta pojawiał się częściej na antenie niż Andrzej Duda. Tadla odparła, że to nie wynik sympatii, a raczej ówczesnych wydarzeń był efektem tego, jak często na antenie pojawiał się były prezydent:

Autorem sformułowania „ciemny lud to kupi” jest nie kto inny jak Jacek Kurski. (…) Skoro uważa się Pan za osobę wykształconą, z pewnością Pan wie o powinnościach mediów publicznych wobec instytucji państwowych. Dysproporcja w pokazywaniu kandydatów wynika wyłącznie z konieczności transmisji uroczystości z udziałem głowy państwa, a taką był wówczas BK – zaznaczała dziennikarka.

Internauta nie pozostał dłużny i zaznaczył, że w takim wypadku w tak krótkim czasie musiałoby się wydarzyć Święto Konstytucji 3 Maja i Wojska Polskiego wraz ze szczytem NATO co dwa dni przez miesiąc. Dziennikarka odparła ten zarzut, jednocześnie odsyłając do danych podanych przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji.

To jednak nie jedyny temat dyskusji, który odbywał się pod zdjęciem. Oberwało się także nowemu prowadzącemu Jakiej to melodii?.  Przeciwniczką nowego gospodarza okazała się m.in. aktorka Grażyna Wolszczak:

O ludzie! Co to za pomysł, żeby zamienić siekierkę na kijek? (…) Lubię Norbiego, ale Robert to klasa! – zapewniła później.

Zgadzacie się z tymi argumentami?

Beata Tadla zdradziła sekret swojego boskiego wyglądu na szklanym ekranie! Góra jest świetna ale od pasa w dół to już prawdziwy kosmos!

Stało się! Beata Tadla pierwszy raz skomentowała doniesienia o nowym związku! Pokazała też piękne zdjęcie!

Awantura na ekranie? Beata Tadla jest tak cięta na Jarosława Kreta, że Nowa TV musiała podjąć radykalne kroki!


Beata Tadla i Robert Janowski

Beata Tadla i Robert Janowski

Beata Tadla w Japonkach

Beata Tadla w Japonkach

Beata Tadla żartuje z plotek o związku z Adrianem Furgalskim

Beata Tadla żartuje z plotek o związku z Adrianem Furgalskim

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×