Szukaj

Beata Tadla od tygodnia jest na kwarantannie z chorym synem. Czy się zaraziła? Znamy wynik drugiego testu

Beata Tadla

Beata Tadla

Beata Tadla spędzała kwarantannę w jednym domu ze swoim synem, Janem Kietlińskim, u którego wykryto koronawirusa. Czy dziennikarka przez to się zaraziła? Wynik drugiego testu rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Jan Kietliński, syn popularnej prezenterki telewizyjnej i radiowej Beaty Tadli, niedawno poinformował sieć, że ma koronawirusa. Gdy pewnego ranka obudził się z objawami przeziębienia, był bardzo zaniepokojony tym, że infekcja pojawiła się tak szybko. Udał się więc do przychodni, gdzie nie został mile potraktowany. O szczegółach pisaliśmy tutaj.

Gdy okazało się, że Jan ma koronawirusa, testy zrobiono także jego mamie, Beacie. Wynik okazał się negatywny, o czym gwiazda poinformowała swoich fanów:

Wynik negatywny. Ufff… Tak czy siak kwarantanna obowiązuje. Programy robię online z domu. Synek czuje się coraz lepiej. Dajemy radę;) #kwarantanna #kwarantannadomowa #usmiech #smile #happy

Beata Tadla ma koronawirusa? Wynik drugiego testu

Tadla została jednak objęta kwarantanną. Spędzała ją w jednym domu z chorym synem. Czas izolacji udało im się spędzać oddzielnie, o czym dziennikarka opowiedziała w Super Expressie. Zdradziła, że znaleźli prosty sposób, by się nie zarazić. Beata zajęła parter, jej syn poddasze. Gwiazda opiekowała się jednak Jankiem na odległość. Przygotowywała posiłki, które zostawiała przed drzwiami:

Jesteśmy zupełnie odizolowani. Janek ma swoje poddasze, nie mamy ze sobą kontaktu osobistego. Wygląda to tak, że jedzenie zostawiam mu pod drzwiami — tłumaczy dziennikarka w rozmowie z tabloidem.

Czy przebywanie pod jednym dachem z osobą chorą zaszkodziło Beacie? Tadli po raz drugi zrobiono test, o czym poinformowała w swoich social mediach. Pochwaliła się wynikiem, który ponownie okazał się być negatywny:

Ponowny test. Wynik negatywny — skomentowała wyniki Beata Tadla.

Warto dodać, że Jan Kietliński to owoc związku dziennikarki i Radosława Kietlińskiego. Małżeństwo pary co prawda zakończyło się w 2014 roku, jednak oboje zgodnie dzielą się zobowiązaniami rodzicielskimi.


Beata Tadla pokazała wynik drugiego testu na koronawirusa

Beata Tadla pokazała wynik drugiego testu na koronawirusa

Beata Tadla - wynik testu na koronawirusa

Beata Tadla - wynik testu na koronawirusa

Beata Tadla z synem

Beata Tadla z synem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×