Beata Tadla pokazała zdjęcie z tajemniczym mężczyzną. To jej nowy partner?

Beata Tadla

Beata Tadla

Beata Tadla rozstała się z ukochanym. Jej partner, Rafał, w mediach społecznościowych wydał oświadczenie, w którym napisał, że ten związek należy do przeszłości. Czyżby dziennikarka znalazła już pocieszenie?

Beata Tadla jakiś czas temu związała się z biznesmenem, Rafałem. Chociaż na temat tej relacji dziennikarka wypowiadała się rzadko, co jakiś czas media społecznościowe obiegały ich wspólne zdjęcia. Wydawało się, że są ze sobą bardzo szczęśliwi. Okazuje się jednak, że ta relacja dobiegła końca.

Partner Tadli, by zapobiec fali domysłów, w mediach społecznościowych opublikował oświadczenie. Podziękował Beacie za wspólnie spędzone chwile:

Ucinając wszelkie spekulacje i domysły, ale też odpowiadając na Wasze licznie zadawane mi ostatnio pytania, informuję: tak, mój związek z Beatą Tadlą się zakończył. Dziękuję jej za wszystkie wspólnie spędzone chwile i życzę wszystkiego, co najlepsze, bo niewątpliwie jest wspaniałą kobietą, która na to zasługuje – napisał.

Beata Tadla ma nowego partnera?

Od rozstania Beaty Tadli i jej nowego partnera minęło kilka tygodni. Dziennikarka nadal jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie publikuje nowe posty. W niedzielę podobnie jak wiele innych gwiazd wzięła udział w wyborach prezydenckich. Opublikowała zdjęcie zrobione tuż obok urny, przy której pozuje z synem:

Mamy prawo. Mamy głos. Korzystamy! A Wy? Zagłosowane? #wybory #wyboryprezydenckie2020 #vote #maszgłos #milionpowodów #sunday #weekend #polska @_johnson_johns_

To niejedyne zdjęcie, które dziennikarka umieściła na Instagramie. Wieczorem opublikowała post, który jest dowodem, że gwiazda oglądała sondażowe wyniki. Co ciekawe nie była sama. Towarzyszył jej tajemniczy mężczyzna. Czyżby w jej życiu pojawiła się nowa miłość? Na potwierdzenie tych informacji trzeba poczekać.

Zobacz także: Tygodnik wziął pod lupę byłego partnera Beaty Tadli. Jaki błąd popełniła gwiazda?


Beata Tadla ma nowego partnera?

Beata Tadla ma nowego partnera?

Beata Tadla w czerni

Beata Tadla w czerni

Beata Tadla – Sala samobójców: Hejter

Beata Tadla – Sala samobójców: Hejter

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×