Szukaj

Beata Tadla dostała własny program! Połączyła siły z prawdziwym gigantem!

Beata Tadla audycja w radiu zet

Beata Tadla przeszła do Radia Zet

Beata Tadla z audycją w Radiu ZET – To właśnie weekend. Od kiedy ją poprowadzi? Gwiazda po odejściu z Nowa tv znalazła pracę w jednej z największych rozgłośni radiowych w kraju. Znamy szczegóły.

To właśnie weekend: Audycja Beaty Tadli

Już 12 stycznia 2019 roku Beata Tadla poprowadzi audycję w Radia ZET. W każdą sobotę w godz. 10-13 będziemy mogli ją usłyszeć w programie To właśnie weekend. Jest to nowa sobotnia propozycja dla słuchaczy, w której nie zabraknie ciekawych wywiadów, wspaniałych bohaterów i inspirujących historii. Jak zapewniają wydawcy, Beata Tadla będzie prowadziła rozmowy koncentrujące się wokół codziennych tematów i najważniejszych wydarzeń.

Współpraca z Radiem ZET to zapowiedź przygody, tym bardziej fascynującej, że radio to moja pierwsza zawodowa miłość, która nie wygasła. Radio to prywatny, wręcz intymny kontakt ze słuchaczem, cieszę się, że będę mogła nawiązywać taką relację właśnie w Zetce. Chciałabym dzielić się z ludźmi dobrą energią – moją i moich gości, namawiać do lepszej jakości życia, do lepszego kontaktu z otoczeniem, bez złych emocji – powiedziała Beata Tadla na antenie ogólnopolskiego rada.

Przypomnijmy, że pod koniec roku Beata odeszła z telewizji Nowa, gdzie prowadziła codzienny serwis informacyjny. W przeszłości Tadlę mogliśmy oglądać w Faktach TVN oraz na głównej antenie TVP w programach Wiadomości i Kawa czy herbata.

W ostatnim czasie Beata stała się jedną z czołowych bohaterek kolorowej prasy po tym, jak zakończyła związek z Jarosławem Kretem, a następnie w wielkim stylu wygrała Taniec z gwiazdami 8.

 


Czy lubisz Beatę Tadlę?

×