Koszmarna wpadka Beaty Szydło na ważnym międzynarodowym spotkaniu. Jak mogła tego nie zauważyć?!

Beata Szydło ze śladami po podkolanówkach na nogach

Beata Szydło ze śladami po podkolanówkach na nogach

Ślady po podkolanówkach na nogach Beaty Szydło

Beata Szydło w kwestii stylu dotychczas znana była głównie z zamiłowania do kolorowych broszek (zobacz) i klasycznych garniturów. Gdy przyszła kolej na wystąpienie w spódnicy, premier zaliczyła koszmarną wpadkę. Na jej nogach można było zauważyć wyraźne ślady po podkolanówkach. Szydło kilka godzin wcześniej musiała mieć na sobie skarpety z mocną elastyczną gumką, co oczywiście nie umknęło uwadze fotoreporterów.

Niestety nie była to sytuacja prywatna. Beata Szydło ze śladami po podkolanówkach na nogach spotkała się z prezydentem Niemiec Joachimem Gauckiem. Tematem rozmów były m.in. kwestie europejskie, polityka bezpieczeństwa oraz współpraca dwustronna. Wizyta związana jest z 25-leciem podpisania polsko-niemieckiego Traktatu o dobrym sąsiedztwie i przyjaznej współpracy.

Spotkanie w Warszawie chociaż przebiegło w miłej atmosferze, pozostawiło stylowy niesmak. Na szczęście Beata Szydło będzie miała okazję poprawić niedociągnięcia już 22 czerwca, bowiem wtedy w Berlinie odbędzie się kolejna konsultacja międzyrządowa.

Zobacz: Afera z mężem Beaty Szydło! Zarabia miliony z Unii Europejskiej i ukrywa dochody

Beata Szydło i Joachim Gauck, prezydent Niemiec

Beata Szydło i Joachim Gauck, prezydent Niemiec

Beata Szydło z odciśniętymi śladami po podkolanówkach

Beata Szydło z odciśniętymi śladami po podkolanówkach


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×