Beata Szydło dała popis na Twitterze! Jej wpis dotyczący WOŚP komentuje cała Europa!

Beata Szydło wspierała WOŚP

Beata Szydło wspierała WOŚP

Beata Szydło skomentowała akcję WOŚP

26 Finał WOŚP trwa. W tym roku celem akcji Jurka Owsiaka jest pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

Warto podkreślić, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy bezapelacyjnie jest akcją pozyskiwania środków na wsparcie polskiej medycyny. Jej najistotniejszym elementem jest jednodniowa zbiórki publiczna, która odbywa się co roku w drugą niedzielę stycznia. Angażuje się w nią ponad 1700 sztabów w całej Polsce i na świecie, oraz 120 tysięcy wolontariuszy kwestujących tego dnia na rzecz WOŚP. Trwa wtedy także całodniowa transmisja telewizyjna relacjonująca przebieg akcji, która emitowana jest na antenie ogólnopolskiej stacji telewizyjnej. Od zeszłego roku partnerem telewizyjnym Fundacji jest Grupa TVN.

Akcję Jurka Owsiaka od lat popiera większość Polaków, którzy ochoczo zasilają puszki WOŚP. Jak wiadomo nie wszystkim akcja się podoba, Owsiak od lat ma sporo przeciwników, którzy na każdym kroku krytykują jego fundację. Swojej niechęci nie ukrywa była premier Polski – Beata Szydło, która swoje zdanie jasno wyraziła w poście na swoim koncie na Twitterze.

Akcje charytatywne są po to, by pomagać potrzebującym, a nie dla nierozumnej promocji tych, którzy je organizują. Każda pomoc bezinteresowna, płynąca z serca, jest bezcenna. Pomagajmy z pokorą, w poszanowaniu dla tych, którzy na tę pomoc czekają. Wielki szacunek dla pomagających – napisała była premier.

Beata Szydło swoim wpisem wywołała kolejna burzę wśród internautów, którzy twierdzą otwarcie, że są zażenowani jej postawą. Wpis komentują zniesmaczeni internauci z całej Europy.

Gratka dla fanów Roberta Lewandowskiego! Przedmiot, który pojawił się na aukcji WOŚP to prawdziwy rarytas!

Gwiazdy wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy: Małgorzata Rozenek, Monika Olejnik, Katarzyna Zielińska, Maciej Zakościelny, Edyta Herbuś , Katarzyna Cichopek

Ile zarabia Jerzy Owsiak na WOŚP? Takiej kwoty mało kto by się spodziewał…


Beata Szydło i Jarosław Kaczyński

Beata Szydło i Jarosław Kaczyński

Beata Szydło będzie nowym prezydentem Polski?

Beata Szydło będzie nowym prezydentem Polski?

Beata Szydło

Beata Szydło

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×