Beata Ścibakówna wściekła na Jana Englerta! W ich prywatną sielankę wkradł się konflikt zawodowy! „Jak gram, to tylko jakieś ogony!” [WIDEO]

Beata Ścibakówna

Beata Ścibakówna

Beata Ścibakówna ma żal do Jana Englerta?

Jan Englert i Beata Ścibakówna prywatnie tworzą niezwykle zgrany duet. Ich talent jest doceniany na polskiej scenie teatralnej i telewizyjnej, a ich córka, Helena Englert, sama rozpoczęła właśnie pięcie się po szczeblach kariery w show-biznesie. Nie mają na co narzekać, a w zaciszu domowego ogniska tworzą naprawdę szczęśliwą rodzinę. Okazuje się jednak, że na tę radość płynącą z miłości nakłada się cień spraw zawodowych!

W rozmowie z Uwagą TVN Beata wyznała, że ma trochę żalu do męża o sprawy związane z rolami. Oboje pracują w Teatrze Narodowym, w którym Englert jest dyrektorem.  Od czasu wcielenia się w Zosię z Pana Tadeusza Ścibakówna przestała być przez ukochanego obsadzana, co bardzo ją irytowało:

Byłam wściekła na to, że mojej koleżance z roku Annie Korcz mąż wyreżyserował kilka spektakli w Teatrze Telewizji, a ja jeśli tam grałam, to tylko jakieś ogony. Bardzo chciałam zagrać jedną z ról w jego „Kordianie”, ale powiedział, że nie i koniec

Beata poza Teatrem Narodowym występuje również w Teatrze Kamienica, w którym spełniła się nawet jako producentka i wyprodukowała spektakl Intryga. Nie ma wątpliwości, że wspólna praca jest dla pary zawsze wyzwaniem – zwłaszcza wtedy, gdy jedno jest podwładnym drugiego i trzeba odłożyć na bok prywatne emocje by pozostać prawdziwym profesjonalistą. Mimo wszystko Beata i Jan od lat dają sobie z tym radę.

Moglibyście pracować jako podwładni swojego partnera?

Zobacz: Awantura w rodzinie Englertów. Helena Englert postawiła się ojcu! “Nie jest tylko córeczką tatusia”

Zobacz: Córka Jana Englerta chce wyjechać z Polski! Aktor znalazł sposób na zatrzymanie jej w kraju

Zobacz: Córka Jana Englerta i Beaty Ścibakównej zagra w jednym z najpopularniejszych seriali

 


all-ons_2729427-jan_englert

06-12-2016 Warszawa Proba spektaklu Garderobiany fot. P.Kibitlewski fot. P.Kibitlewski/ONS

Helena Englert z ojcem Janem Englertem - premiera spektaklu Pelikan zabawa z ogniem

Helena Englert z ojcem Janem Englertem - premiera spektaklu Pelikan zabawa z ogniem

Jan Englert - Kwesta na Powązkach

Jan Englert - Kwesta na Powązkach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×